Pagina 1 van 1
Ook ik ben heel erg benieuwd!
Geplaatst: 13 nov 2006 09:06
door Simone
De vader van Katrien schijnt een border collie te zijn geweest. De moeder kan ik niet thuisbrengen. Hebben jullie enig idee wat voor rassen er in Katrien zitten?

Geplaatst: 13 nov 2006 09:16
door yamie
heb je misschien iets meer foto's? de border? ja dat zou heel goed kunnen.
Geplaatst: 13 nov 2006 09:30
door Simone
Katrien als pup:
Katrien vorige week:
Katrien en Donald (Donald is nu bijna 5 maanden):
Ik hoop dat het nu wat duidelijker zichtbaar is.

Geplaatst: 13 nov 2006 09:34
door yamie
border X berner?
Geplaatst: 13 nov 2006 09:51
door Simone
De moeder was zwart, kortharig, had de tekening op haar koppie van een rotweiler. Verder een heel spits snuitje.
Katrien is 15 kg, ook niet zo groot dus.
Geplaatst: 13 nov 2006 09:58
door yamie
RonnyG schreef:De moeder was zwart, kortharig, had de tekening op haar koppie van een rotweiler. Verder een heel spits snuitje.
Katrien is 15 kg, ook niet zo groot dus.
oh oke, dus ws ook een kruising, tja...

Geplaatst: 13 nov 2006 10:09
door Simone
Ja, daar ben ik zeker van!

Geplaatst: 13 nov 2006 10:22
door Marie-Josée
Border x fox?
Geplaatst: 13 nov 2006 10:35
door Simone
Met fox bedoel je boerenfox?
Geplaatst: 13 nov 2006 11:13
door Selian
border collie is overduidelijk..
Geplaatst: 13 nov 2006 12:55
door Marie-Josée
RonnyG schreef:Met fox bedoel je boerenfox?
Ja

Geplaatst: 13 nov 2006 16:17
door twinkeltje
border collie maar ook berner zie ik er in al zal het een voor ouder zijn
Geplaatst: 13 nov 2006 17:54
door Melanie 74
Nanna schreef:Ik denk dat er best Australian Shepherd in kan zitten. Voor een Bernerkruising lijkt ze me te klein.
Driekleur is een normale kleur bij de Aus.

Dat was ook mijn gedachte een aussie.
Geplaatst: 13 nov 2006 19:03
door boxersien
Een aussie en een bc verschillen niet veel. Wel qua karakter maar niet qua grote en beharing (voor zover ik ze hier in de buurt kan vergelijken). Bovendien zijn de aussies meestal (tegenwoordig niet meer altijd) veel forser gebouwd (dus breder) dan de bc, vind dat zij dan wel heel iel is voor zo'n kruising. De beharing van de gemiddelde bc en aussie gekruisd lijkt me ook veel voller en langer te zijn.
Ik ga voor een bc gekruisd met iets wat er heel leuk uitzag (appenzeller sennenhond ?) en kortharig was, in elk geval geen aussie eigenlijk. Misschien ook wel gewoon een leuke drie kleur kruising korthaar, met in elk geval een sennenhond erin

Geplaatst: 16 nov 2006 17:05
door Maxiem
Marie-Josée schreef:Border x fox?
Als dat zo is, zou het wel grappig zijn.
Max is volgens het asiel ook BorderXBoerenfox

Geplaatst: 16 nov 2006 18:15
door Simone
Nu ik even de tijd heb gehad om te zien wat een boerenfox is, ben ik het zelf wel eens met de kruising boerenfox x collie.
Ontzettend bedankt!
Geplaatst: 16 nov 2006 20:43
door drent.lover
ik dacht er iets van een appenseller of entler bucher of hoe je dat ook schrijft in te zien , natuurlijk de kleur maar ook de staart zo omhoog