Duitse pincher
Geplaatst: 03 jun 2007 21:41
Voor we gekozen hebben voor de staffbull hebben we ons ook nog uitgebreid georienteerd of een dutse pincher niet wat voor ons was. Lijken mij leuke hondjes. Wie kent ze in het echie??
Zij heeft een dwergpincher en ik bedoel de duitse pincher dat is een middenslaghondje. Ze schijnen ook echt anders van karakter te zijn.Teckelgek schreef:Misschien kan Miriam (Mirri) je daar iets meer over vertellen![]()
Hoe dan ook, ik vind een pincher enig
Ik vind die kleintjes ook errug leuk (vooral die stevige met een brede borst, echt hele gave stoere hondjes) , maar ik dacht ook dat het karakter erg anders was. Die Duitse zijn toch meer middelmaat werkhonden, lekker gericht op de baas, beetje eigenwijs maar hanteerbaar, lekker leergierig en gericht op werken. En *mooi*. Dobers vind ik ook mooi, maar die Duitse vind ik net wat meer in proportie, echt hondse honden.Carmen schreef:Zij heeft een dwergpincher en ik bedoel de duitse pincher dat is een middenslaghondje. Ze schijnen ook echt anders van karakter te zijn.Teckelgek schreef:Misschien kan Miriam (Mirri) je daar iets meer over vertellen![]()
Hoe dan ook, ik vind een pincher enig
Ik hou niet zo van kleine hondjes :N: Maar die middenslag schijnt idd in alles een gemiddeld hondje te zijn, niet nerveus wel werklustigHanneke2 schreef:Ik vind die kleintjes ook errug leuk (vooral die stevige met een brede borst, echt hele gave stoere hondjes) , maar ik dacht ook dat het karakter erg anders was. Die Duitse zijn toch meer middelmaat werkhonden, lekker gericht op de baas, beetje eigenwijs maar hanteerbaar, lekker leergierig en gericht op werken. En *mooi*. Dobers vind ik ook mooi, maar die Duitse vind ik net wat meer in proportie, echt hondse honden.Carmen schreef:Zij heeft een dwergpincher en ik bedoel de duitse pincher dat is een middenslaghondje. Ze schijnen ook echt anders van karakter te zijn.Teckelgek schreef:Misschien kan Miriam (Mirri) je daar iets meer over vertellen![]()
Hoe dan ook, ik vind een pincher enig

Ik bedoelde dat zij misschien van allerlei pinchers iets afweetCarmen schreef:Zij heeft een dwergpincher en ik bedoel de duitse pincher dat is een middenslaghondje. Ze schijnen ook echt anders van karakter te zijn.Teckelgek schreef:Misschien kan Miriam (Mirri) je daar iets meer over vertellen![]()
Hoe dan ook, ik vind een pincher enig
Leuke pup zeg, ik ken deze honden nietzerzaldi schreef:van de duitse pinscher weet ik niet zo veel maar zelf heb ik een oostenrijkse pinscher.
dit is een middelgrote hond met schofthoogte tussen de 40 en de 50 cm. deze honden zijn zeer leergierig en willen graag voor je werken. ook een geschikte hond voor de sport. mijn okp doet het zeer goed met frisbee, g&g en behendigheid.