Pagina 1 van 1

Pleegpup(pen) gezocht

Geplaatst: 11 jul 2007 10:01
door Chawa
Zoals al eerder hier vermeld http://www.hondenforum.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=116553
is mijn teef drachtig van wel één puppen .
Morgen, 12 juli dus wordt ze met de keizersnee verlost van dit ene pupje. Ik ben wanhopig op zoek naar een of meerdere pleegkinderen voor deze teef.
Ik hoop natuurlijk op een gezond en levensvatbaar pupje, maar voor de geestelijke en lichamelijke ontwikkeling van de pup is het niet goed alleen te zijn. Maar stel, de pup is niet levensvatbaar, ook dán wil ik dat dit supermoedertje een of meerdere babys heeft want het zou te triest zijn voor woorden als ze helemaal niets zou hebben
Dus als er iemand moederloze pups heeft van een of meerdere dagen oud, of een te groot nest, pleazzzzzzzz laat het me weten. Deze puppys worden uiteraard net zo zorgzaam en liefdevol groot gebracht als mijn eigen pups.

Bedankt alvast.

Geplaatst: 11 jul 2007 10:04
door Kit
gebruik even de zoekfunctie, er is namelijk een meldpunt voor moederloze puppen

Geplaatst: 11 jul 2007 10:09
door Chawa
kitty2 schreef:gebruik even de zoekfunctie, er is namelijk een meldpunt voor moederloze puppen
Dat weet ik en daar ben ik al aangemeld, net als bij tig rasverenigingen, maar géén moederloze pup of te groot nest te bekennen.

Geplaatst: 11 jul 2007 10:49
door Podenji
Chawa schreef:
kitty2 schreef:gebruik even de zoekfunctie, er is namelijk een meldpunt voor moederloze puppen
Dat weet ik en daar ben ik al aangemeld, net als bij tig rasverenigingen, maar géén moederloze pup of te groot nest te bekennen.
helaas 6 weken te laat, je had er wel een paar van solar kunnen lenen , maar ja daar heb je nu niets aan, ik hoop dat je gauw wat vind en dat het dalijk allemaal goed gaat :wink: