Pagina 1 van 1

Wie heeft er nog meer een tibetaanse spaniel?,,

Geplaatst: 13 sep 2007 11:46
door martin*
hallo,

Ik heb sinds een half jaar een tibetaanse spaniel teef,Dit ras zie je eigenlijk nooit. Dus was eens benieuwd wie er allemaal nog meer 1 of meerdere hadden.

en wat zijn jou ervaringen met deze hondjes?

Groeten martin en Poot van noah

Geplaatst: 13 sep 2007 12:18
door Simone
Wij hebben een tibetaanse spaniel, gewoon een grote cavia dus... :mrgreen:
Hij is de meest dominante van onze honden. Voorts is hij verschrikkelijk harig en bijzonder lelijk. Hij kijkt altijd nors, maar goed, daar kan dat beestje ook niets aan doen natuurlijk.
Verder vind ik het grappig dat hij er wel uitziet als een schoothondje, maar dat hij het echt niet is. Hij is in de veronderstelling dat hij een échte hond is. :N:

Geplaatst: 13 sep 2007 13:39
door Eline*
Ik heb een look-a-like, een hondje uit Spanje, mogelijk een mix tibetaan of een pekinees. Hij zit bij mij in de opvang. Het is een heerlijk, maar stronteigenwijs kereltje. Altijd vrolijk en blij, altijd nieuwsgierig, maar o zo ontzettend koppig.
Ik vind het een erg leuk hondje en ben ook erg gecharmeerd geraakt van dit type hondje! :ok:

Afbeelding

Geplaatst: 13 sep 2007 14:24
door martin*
dat is zeker een look-a-like!
Wat vind ik die leuk zeg :mrgreen:

Geplaatst: 13 sep 2007 14:26
door Eline*
martin* schreef:dat is zeker een look-a-like!
Wat vind ik die leuk zeg :mrgreen:
Hij zoekt nog een baasje! :mrgreen:

Re: Wie heeft er nog meer een tibetaanse spaniel?,,

Geplaatst: 13 sep 2007 18:46
door tineke
martin* schreef:hallo,

Ik heb sinds een half jaar een tibetaanse spaniel teef,Dit ras zie je eigenlijk nooit. Dus was eens benieuwd wie er allemaal nog meer 1 of meerdere hadden.

en wat zijn jou ervaringen met deze hondjes?

Groeten martin en Poot van noah
Ik vind ze enig ik ken ze niet echt heel goed op het hondje wat Eline in opvang heeft na en ik ben er helemaal verliefd op geworden.
Wat een persoonlijkheid heeft dat kereltje zeg een enig hondje :ok:

Geplaatst: 13 sep 2007 20:03
door Suuz
Pekinees, Tibetaanse Spaniel en ook Shih Tzu hebben inderdaad een geweldig karakter.
Vaak enorm onderschat en onder gewaardeerd ook :pffff:

Over het algemeen zijn ze, zoals Eline ook zegt, altijd vrolijk en opgewekt en ze weten heel goed wat ze wel en niet willen.
Als je op een slimme en leuke manier met hun koppigheid en arrogantie weet om te gaan is er niets mooiers :mrgreen:

Je kunt ze werkelijk ook alles leren, zolang ze er maar enorm veel lol in hebben.
Het zijn ook echte party-starters :cheer:

Het zijn gewoon grote honden in een kleine en vooral harige verpakking :I: