Pagina 1 van 1

Broholmer ontmoet Nu ook Bracco Italiano

Geplaatst: 12 jan 2008 19:53
door jidde
Vandaag heb ik een Broholmer ontmoet.
Kanonne, wat een gevaarte! Vreselijk lief ook, maar wel ergggg groot!
Ik dacht dat een Tosa Inu al groot was, maar die Broholmer wint :cheer: :mrgreen:

zijn er hier kenners van dit ras?

Re: Broholmer ontmoet

Geplaatst: 12 jan 2008 21:10
door Brindlecardi
jidde schreef:Vandaag heb ik een Broholmer ontmoet.
Kanonne, wat een gevaarte! Vreselijk lief ook, maar wel ergggg groot!
Ik dacht dat een Tosa Inu al groot was, maar die Broholmer wint :cheer: :mrgreen:

zijn er hier kenners van dit ras?
Nog groter dan Koning? :N:

Geplaatst: 12 jan 2008 21:11
door lonneke
Ik had nog nooit van het ras gehoord maar even gekeken via google.
Maar als ik al lees dat de minimale schofthoogte 75 cm is, valt ie niet echt onder de kleine of middelmaat..... :smile: :N:

Ik vind ze wel mooi zoals ze op die foto staan op die site.

:ok: :ok:

Geplaatst: 12 jan 2008 21:42
door jidde
Ja aimee, nog groter denk als Koning (dat is een Tosa Inu)

Afbeelding
Deze kanjer heb ik dus ontmoet, sociaal naar mens en dier en ook trekt hij niet ofzo. een lieve gemoedelijke reu

Geplaatst: 12 jan 2008 22:57
door cloris
Die vind ik echt geweldig... altijd nog een droompje van mij :mrgreen:

Geplaatst: 12 jan 2008 23:20
door Yv*nn
Net ook even op Google gekeken, kende het ras niet maar wat een prachtige honden :I:

Geplaatst: 13 jan 2008 10:34
door tineke
cloris schreef:Die vind ik echt geweldig... altijd nog een droompje van mij :mrgreen:
Van mij ook :wink:

Geplaatst: 13 jan 2008 12:09
door Madelief
Ja, export verbod is inmiddels opgeheven, maar de fokkerij staat onderstrenge controle (ook de exporthonden).

Je betaald bij aanschaf direct al een bedrag (zo'n 250 euro) extra om later onderzoeken van te betalen. Als borg. Doe je de onderzoeken niet, krijg je je geld niet terug.

Ze willen graag van alle honden weten hoe het met de gezondheid is en omdat de fokbasis nog steeds zo smal is, bepalen "zij" voorlopig wie met welke honden fokt. Je kunt geloof ik zelf wel een combi indienen , maar als het niet goed is voor the greater good, dan mag het niet.

Ook verplicht je jezelf om, indien jouw hond geschikt is voor de fok en echt wat toevoegt aan het ras, tenminste eenmaal jouw hond zijn genen te laten verspreiden.

Ook van mij een droompje...

Ontzettend leuk dat je er 1 bent tegengekomen!!

Geplaatst: 13 jan 2008 12:12
door Madelief
Maarja er zullen helaas ook hier wel weer "eikels" zijn (excusez le mot), die niet mogen fokken en vervolgens denken, jaaaaa, maar mijn fikkie is zo lief en als ik hem nou kruis met dat en dat (of een andere afgekeurde Broholmer) en verkoop als Broholmer dan......heb ik een hele volle portemonnee etc etc.

Ik hoop van niet.

Geplaatst: 13 jan 2008 19:48
door bri
mooie hond, ik vind dat er een "lieve" kop op zit, ik had ze nog nooit eerder gezien.
Toch zou ik het niet aandurven denk ik.. :roll:

Geplaatst: 14 jan 2008 23:07
door Hamilton
ooit 1 op 'n parkeerplaats in Denemarken ontmoet,
herkende het ras meteen :pffff:
mooie grote zeer vriendelijke teef, die naast de bestuurder in het kampeerbusje zat, het vrouwtje hing er op 1 bil naast!

Geplaatst: 15 jan 2008 17:34
door leolover
Bij de dogachtigenshow in december deden er twee mee. Geen van beide kreeg echter een U, dus in de eindkeuring was het ras helaas niet vertegenwoordigd.

Geplaatst: 15 jan 2008 19:25
door Abby
:I: wauw... Erg mooie honden! Maar ik denk niet dat ik met mn 1.65 mezelf al met zo'n paard zie lopen :mrgreen:

Geplaatst: 16 jan 2008 20:02
door jidde
En vandaag een Bracco Italiano ontmoet, ook erggg leuk beest (en ook redelijk groot) :mrgreen:
zo kom je nog eens wat rassen tegen op je werk :mrgreen:

Geplaatst: 17 jan 2008 09:52
door Gaia
jidde schreef:En vandaag een Bracco Italiano ontmoet, ook erggg leuk beest (en ook redelijk groot) :mrgreen:
zo kom je nog eens wat rassen tegen op je werk :mrgreen:
oohhhh ik wil dat ook.. ben jaloerrrrssss :mrgreen:

Geplaatst: 17 jan 2008 12:03
door Mol
erg mooie honden zeer typish kan ze heel heel heel erg waarderen
plus er zijn er nog niet zo achterlijk veel van :mrgreen:

Geplaatst: 20 nov 2008 19:38
door nicolioo
Ik haal het topic even omhoog want ik was aan het zoeken naar info over de broholmer. Ik was bij de dierenarts en was aan het bladeren in een boekje en data stond hij dan een mooie foto van een broholmer, toen ook daar meteen even in de enciclopedie gekeken en daar stond toch een hele andere hond....(veel breder en logger)
Thuis dus gaan zoeken op internet en toch tot de conclusie gekomen dat het een ras is wat voor ons interessant zou kunnen zijn 9wat ik er nu over gelezen heb o.a. op de website van de brohomer in Nederland.

Ik heb er zelf nooit eentje ontmoet maar zoals het er naar uitziet gaan ze vast in januari weer wandelen met het clubje en dan probeer ik er zeker bij te zijn.

Een bracco italiano hebben we al en dat bevalt echt super wat een geweldige hond en wie weet wordt de volgende er weer eentje maar je weet het nooit...

Heeft er hier iemand eentje?

gr. Nicole

Geplaatst: 20 nov 2008 19:54
door vania
ik heb er geen, maar ik heb eens op een show hier in Belgie naast eentje gestaan in de ere ring, die man schrok er een beetje van dat ik wist wat het was, heb trouwens nog staan praten met hem (en de andere man naast mij met een bd) in de erering :smile:
zijn reu was toen 2 jaar en eigenlijk vond hij dat veel te vroeg om show te lopen, omdat hij helemaal nog niet uitgegroeid was, maar deed er toch ff 1tje mee voor de lol
aja wij zijn trouwens met 3en (bd, presa en broholmer) gelijk uit de erering gemoeten :smile:

Geplaatst: 21 nov 2008 17:23
door ingrid2112
de Broholmer vind ik echt een super mooie hond, ben er ooit eens 1 tegengekomen. Mooie, imposante hond.