wat houd deze vraag in?
Geplaatst: 11 mar 2008 21:42
zijn de stamboom-papieren toereikend voor Nederland?
dan bedoeld hij of zij of het geldige ( fci) papieren zijnlittle-wolf schreef:het werd gevraagd door een mogelijke pupkoper.
maar deze tikt gewoon in het nederlands.
Dat denk ik ook, gezien het ras.LongFields schreef:Misschien in het kader van de RAD of zo? Dat diegene bang is dat de pups niet aan de regels voldoen?
ze hebben via mn site gemaild. daar staat toch duideijk dat ik geen prutser bendbdobi schreef:Dat denk ik ook, gezien het ras.LongFields schreef:Misschien in het kader van de RAD of zo? Dat diegene bang is dat de pups niet aan de regels voldoen?
ja maar dat zullen er vast meer zeggen maar het niet zijn...little-wolf schreef:ze hebben via mn site gemaild. daar staat toch duideijk dat ik geen prutser bendbdobi schreef:Dat denk ik ook, gezien het ras.LongFields schreef:Misschien in het kader van de RAD of zo? Dat diegene bang is dat de pups niet aan de regels voldoen?
ja zou goed kunnen. van die sukkels heb idd altijd.malinois schreef:ja maar dat zullen er vast meer zeggen maar het niet zijn...little-wolf schreef:ze hebben via mn site gemaild. daar staat toch duideijk dat ik geen prutser bendbdobi schreef:Dat denk ik ook, gezien het ras.LongFields schreef:Misschien in het kader van de RAD of zo? Dat diegene bang is dat de pups niet aan de regels voldoen?
precies, zou er alleen maar blij mee zijn dat ze op de hoogte zijn van dergelijk dingen en hier meer info over willen....little-wolf schreef:ja zou goed kunnen. van die sukkels heb idd altijd.malinois schreef:ja maar dat zullen er vast meer zeggen maar het niet zijn...little-wolf schreef:ze hebben via mn site gemaild. daar staat toch duideijk dat ik geen prutser bendbdobi schreef: Dat denk ik ook, gezien het ras.
maar zouden die ook moeite doen om de magtest te doen, shows lopen, kennelnaam aanvragen enz.
maargoed, ik neem t ze niet kwalijk. kan me best voor stellen dat ze t zeker wilden weten.
Ik maak er ook van (nu ik weet dat het om een potentiele pupkoper gaat) dat hij wil weten of de papieren van de ouders EN van de pup dus aan alle regels voldoen. Eventueel zou de persoon kunnen bedoelen te vragen of ook aan alle 'randvoorwaarden' voldaan is (gezondheidseisen, show-eisen en MAG-test... )little-wolf schreef:zijn de stamboom-papieren toereikend voor Nederland?