Pagina 1 van 1

Hondenmishandeling

Geplaatst: 30 apr 2008 00:58
door Wilm@
http://www.nu.nl/news/1547874/13/rss/Bo ... onden.html


Boete voor verwaarlozing 66 honden
Uitgegeven: 29 april 2008 22:50

BRUSSEL - De rechtbank in het Belgische Bergen heeft een 65-jarige man veroordeeld tot een boete van 1100 euro wegens verwaarlozing van 66 honden. De rechtbank verbood de man nog meer dan vijf honden van hetzelfde ras te houden.

De man kreeg ook zes maanden voorwaardelijk en 550 euro boete voor bedreigingen aan het adres van een huurder en buren die de feiten aan het licht brachten.



De veroordeelde hield de tientallen honden in slechte omstandigheden. De autoriteiten hadden hem al eerder verboden nog honden te fokken.

Lees ik nu echt dat deze veroordeelde dierenmishandelaar alsnog 5 honden mag houden, zoalang ze maar van hetzelfde ras zijn??

Geplaatst: 30 apr 2008 13:14
door Noële
Ik las dat ook, snap daar helemaal niks van.

Groetjes, Noëlle.

Geplaatst: 30 apr 2008 19:40
door Mojuan
Het lijkt wel of er staat dat hij van één ras vijf honden mag.
Dus dan zou hij rustig weer zoveel honden kunnen nemen, maar dan van verschillende rassen, niet meer dan vijf van één ras toch?

Heel vreemd, ik begrijp niet wat ermee wordt bedoeld.
En vreselijk wat deze man heeft gedaan!
Arme honden...

Geplaatst: 30 apr 2008 21:40
door boxersien
Zo lees ik het ook hoor. Dat hij niet meer dan 5 honden van hetzelfde ras meer mag hebben. Dat hij niet meer dan 1 ras mag hebben dat staat er niet. Gezien er in de 300 rassen zijn kan hij dus nog wel even vooruit (en dan nog niet denkend aan dezelfde ras maar toch weer apart ondersoort zoals langhaar sint en korthaar sint)