Pagina 1 van 1

Hoe te doen met één pupje

Geplaatst: 17 feb 2009 13:10
door ellyenrob
Heb een nestje van 1 pupje van 2 weken oud en een nestje van 4 pupjes 3 weken oud, nou wil ik de eenling samen laten opgroeien met de 4 andere pups.
Doe ik om tourbeurten de mamma's erbij, of laat je één teef opdrogen en de andere ze verder verzorgen?.
De twee teven beiden in de puppyren is geen optie helaas.

Geplaatst: 17 feb 2009 13:23
door yamie
ik zou, als je de pups ook gaat bijvoeren, de jongste er daar bij zetten, ik zou haar(?) voor nu fijn bij eigen moeder laten.
het is straks het belangrijkste , dat eenling pupje met de andere pups kan spelen, omgaan, ik zou haar ( misschien is het wel hij hoor :mrgreen: ) niet eerder bij haar moeder weghalen.

Geplaatst: 17 feb 2009 13:31
door ellyenrob
Dank je voor het antwoord
Het is een haar :mrgreen:
Dus nog een weekje wachten maar dat de teven om toureurt of eentje het verder laten verzorgen, want ze krijgen tot 6 weken nog steeds melk van mamma na hun vleeshapje

Geplaatst: 17 feb 2009 13:43
door Job
of 1 van de pupjes van 4 weken bij de moeder met maar 1 pup,
dan heeft hij toch een broer of zusje.
(mits mam de pup accepteert natuurlijk)

Geplaatst: 17 feb 2009 13:51
door ellyenrob
Dat is ook een optie, bedankt

Geplaatst: 17 feb 2009 14:34
door ladybird
Hou er wel rekening mee dat sommige teven het niet bepaalt op prijs stellen als er ineens een andere pup bijgelegd wordt. Ik zou ze gewoon bij hun eigen moeder laten tot het moment dat ze rondlopen en dan bij elkaar zetten.

Geplaatst: 17 feb 2009 17:12
door Selena
Als het lukt zou ik 1 pup van 3 weken bij het eenlingen nest zetten, als moeders dat accepteert. Zo niet: zou ik alle pups samen hun bijvoer hapje geven (zonder de moeders erbij), samen laten spelen en dan allemaal terug naar hun eigen moeder voor hun evt. toetje. Naarmate pups wat ouder worden, alle pups samen laten zonder moeders erbij.

Geplaatst: 18 feb 2009 09:42
door ellyenrob
Selena schreef:Als het lukt zou ik 1 pup van 3 weken bij het eenlingen nest zetten, als moeders dat accepteert. Zo niet: zou ik alle pups samen hun bijvoer hapje geven (zonder de moeders erbij), samen laten spelen en dan allemaal terug naar hun eigen moeder voor hun evt. toetje. Naarmate pups wat ouder worden, alle pups samen laten zonder moeders erbij.
Dit gaan we vandaag proberen, dan heeft die mamma ook wat meer poetswerk en rdt ons eenlingetje geen 10 tonner, ze is nl. net zwaar als de pups van een weekje ouder

Geplaatst: 18 feb 2009 10:02
door maitestar
ellyenrob schreef: Dit gaan we vandaag proberen, dan heeft die mamma ook wat meer poetswerk en rdt ons eenlingetje geen 10 tonner, ze is nl. net zwaar als de pups van een weekje ouder
Ben benieuwd of het gaat lukken Elly! Zal wel gezellig zijn voor de kleine meid wat gezelschap er bij :mrgreen:

Geplaatst: 18 feb 2009 10:04
door Job
ben benieuwd!

Geplaatst: 18 feb 2009 10:39
door ellyenrob
Ja wij ook.
We gaan eerst straks Kayleigh naar de DA brengen, zij wordt middels kijkoperatie gecastreerd en dan heb ik hier de tijd om Indy aan een pleegdochter te laten wennen.
Vind het zo zielig haar apart met maar één pupje