Pagina 1 van 1

vechthonden - animal planet

Geplaatst: 14 jul 2010 01:55
door sTefaniA
Op dit moment is er een reportage over vechthonden op animal planet (animal cops houston)

Wat ze die dieren allemaal aandoen. En het stopt niet eens buiten de vechtring. Honden die niet willen vechten zijn gedoemd de hongerdood te sterven, of worden als makkelijke tegenpartij gebruikt om een andere hond op te leren. Tuigen om teefjes mee vast te binden zodat ze makkelijk gedekt kunnen worden om lekker veel agressief nageslacht te produceren.
Ik word er gewoon razend van :M: En ik ben van nature een vriendelijk en geduldig persoon. Maar als ik die mensen tegen zou komen dan zou ik er wel voor zorgen dat ze al hun tanden kwijt zijn.

Re: vechthonden - animal planet

Geplaatst: 14 jul 2010 02:37
door Koda's maatje
Ik heb dit soort reportages al vaker gezien op o.a. Animal Planet en ben er steeds weer verbaasd over dat mensen dit uberhaubt kunnen doen! Ze noemen het nog een sport ook. Nou, volgens mij spoort dit niet!

Re: vechthonden - animal planet

Geplaatst: 14 jul 2010 02:53
door sjaak-k
Jup, of die paarden. Ik kan het ook niet begrijpen hoor :U: