Pagina 1 van 1

Hond mee in het vliegtuig

Geplaatst: 19 aug 2010 22:10
door Agnes05
In december ga ik twee weken naar Portugal en wil mijn hond (langharige dwergteckel) meenemen. we gaan met het vliegtuig. We vliegen met TAP vanaf Amsterdam naar Porto. Mijn hond Flip mag van de TAP mee in de cabine (dus bij ons maar onder de stoel) maar moet wel in een goede reistas vervoerd worden.

Wie heeft er ervaring met het meenemen van zijn/haar hond in het vliegtuig en wie weet welke reistas de geschiktste is.

Groeten Agnes

Re: Hond mee in het vliegtuig

Geplaatst: 20 aug 2010 21:36
door Maria
ik gebruik de vliegtuigtassen die hippehond verkoopt. Teafco pet carrier L daar past een tibetaanse spaniel reu (dus ongeveer 7 kilo)met gemak in. Ik heb hiervoor eerst altijd de standaard tassen gebruik (de goedkopere varianten), maar geen van die past met gemakt onder de vliegtuigstoelen en zijn stevig genoeg.

ik heb nog nooit met TAP gevlogen, dus daar kan ik je niets over vertellen. Heb je al met de maatschappij gebeld om de hond in de cabine goedgekeurd te krijgen?

als ik vlieg met een hond in de cabine dan ben ik altijd vroeg op het vliegveld, omdat het nog weleens gedoe geeft bij de incheckbalie. Na het inchecken laat ik de hond nog altijd ff heel goed uit en ga dan door de douane, hond gewoon lopend naar de gate.

Re: Hond mee in het vliegtuig

Geplaatst: 21 aug 2010 10:05
door miekemuis
al een paar keer gevlogen met een pup maar altijd met klm de maten van de tas moesten we dan ook van te voren doorgeven de tas is gekocht bij beestenspul