Pagina 1 van 1
hoeveel minuten fietsen?
Geplaatst: 27 okt 2011 09:48
door cynnie
mijn hond is nu bijna 1 jaar en is wel gewent aan de fiets maar hoeveel minuten mag die maximaal fietsen op een dag?
Re: hoeveel minuten fietsen?
Geplaatst: 27 okt 2011 10:24
door lets have fun
cynnie schreef:mijn hond is nu bijna 1 jaar en is wel gewent aan de fiets maar hoeveel minuten mag die maximaal fietsen op een dag?
Als je het rustig opbouwt krijgen ze een beren conditie en kunnen ze het heel lang volhouden

Op internet zijn wel trainingschema's te vinden over de hond naast de fiets laten lopen.
Zelf ga ik 30 a 40 minuten per dag met de honden fietsen. Langer hoeft voor mij niet, maar ze zouden het wel langer kunnen want als we thuis komen zijn ze niet bek af, of zo. Vooral de cocker kijkt me aan met een kop van "zullen we nog een rondje?"
maar nogmaals, dat heb ik dus rustig opgebouwt. Niet meteen de eerste dan 30 min. gaan fietsen. Beginnen met 5 min. , 10 min. en dan na een paar weken kun je een half uurtje met ze fietsen. Dat lijkt me al heel wat.
Re: hoeveel minuten fietsen?
Geplaatst: 27 okt 2011 10:25
door lets have fun
oh ik zie nu pas dat hij BIJNA 1 is! Nee, dan zou ik het héél kort houden. 10 minuten of zo.
Re: hoeveel minuten fietsen?
Geplaatst: 27 okt 2011 10:34
door Simy