Pagina 1 van 1

te veel gegeten

Geplaatst: 26 nov 2012 20:23
door francientje
de pups hier kregen Rodi Compleet. Een tijdje heb ik in de nacht een schaaltje geweekte brokken neergezet dit vonden ze erg lekker.
Omdat we ze toch op vlees groot willen brengen heb ik dit de nacht achterwege gekaten.
Tot gisteren gaf ik ze 5x om de 4 uur dus vlees. Decreuen aten dit goed en groeien behoorlijk.
De teefjes miesmuizen ermee en kwamen mondjesmaat aan.
Vanmorgen dacht ik,ok dat gemekker met dat vlees. Telkens bleef er zoveel over......
Laat ik de dag eens starten met brokken, kijken ofvdit beter in de smaak valt.
Yep!! Ze vraten als bootgravers. De reuen gelijk zoveel dat ze nu nog dikke buiken hebben.
Het hele stel is flink aan de schijterij zoals verwacht op een na. Maar die heeft wel een dikke buik.
Hij loopt wel lekker rondt, plast,drinkt,speelt maar niet poepen.
De teejes hebben net pas weer wat gegeten maar de kerels biedt ik niks aan.
Nu weet ik niet wat verstandig is voor de nacht. Ook weet ik niet of ik ze nu op brokken moet houden of toch betrper gerug naar vlees ondanks dat ze het slecht eten.

Re: te veel gegeten

Geplaatst: 26 nov 2012 22:12
door Rosita Compagner
Ik zou eens een merk echt vlees proberen in plaats van bordkarton. Heb je geen Pet's Place in de buurt? Daar verkopen ze meestal Tinlo en Carnibest.

Re: te veel gegeten

Geplaatst: 26 nov 2012 22:59
door Jay1978
Hier aten ze carnibest puppy vanaf 3,5 week met veel smaak, wel een een plens gekookt water, ze aten het allemaal goed. Later de smuldier vlees compleet versie, zelfde verhaal. Brokjes kregen ze hier pas rond de 5 weken erbij maar dan gewoon droog. Rodi is Pippa (Nu 9 weken) ook niet kapot van. Zelfs met water erover eet ze het niet graag.
Heb nu Lotgering puppy voor Pippa, en de eerste portie was nog geen succes, lange tanden. Morgen weer proberen.

Re: te veel gegeten

Geplaatst: 28 dec 2012 14:15
door yvon
ook onze teef lust dus geen rauw vlees als puppy al niet
bij d efokker kreeg ze lotgering wat ze dus niet at
hier krijgen ze gewoon brok en regelmatig een groot lap vuile pens