Pagina 1 van 1

Trots!!! Diesel kan de slalom!

Geplaatst: 08 okt 2014 20:29
door MirjamV
Sinds 3 weken trainen we agility bij de club. Helemaal leuk. Diesel doet het ook ontzettend goed en liep de eerste les gelijk verschillende parcourtjes alsof hij nooit anders gedaan heeft. De sprongen, schutting, tunnel, katteloop, breedtesprong, band, maakt hem niets uit. De paaltje hadden we geoefend met de waaiers en dat er twee rijtjes paaltjes naast elkaar staan en steeds meer naar elkaar toe geschoven worden. Diesel snapte er niet veel van :denken: en dacht dat de waaiers ook iets van een hindernis waren en daar overheen moest springen :roll:

Nu zijn we afgelopen week thuis creatief aan de slag geweest en hebben we zelf een slalom geknutseld van 6 palen om thuis te oefenen. Een lange lat hout, daarin gaten geboord waar de paaltjes in gezet konden worden (stukjes pvc buis voor elektrische kabels). Gewoon 6 palen achter elkaar zonder waaiers. Dit snapte Diesel veel beter en hij vond het helemaal leuk! Nog geen dag later loopt meneer gewoon zelf door de slalom :) Gisteren weer training en ik vertellen dat ik geoefend had met Diesel en dat ik de gewone slalom wel wilde proberen. Nou, daar ging ie hoor....... "paaltjes" ........ en Diesel loopt zelfstandig en zonder fouten door de 12 palen slalom!!! :E: Ben supertrots!!!!

Re: Trots!!! Diesel kan de slalom!

Geplaatst: 11 okt 2014 17:20
door MirjamV
We zijn lekker door blijven oefenen en hij gaat nu zelf al een beetje in tempo door de paaltjes heen!

Re: Trots!!! Diesel kan de slalom!

Geplaatst: 11 okt 2014 21:54
door Hilde
Wat knap! Beau vindt wires maar nutteloos, daar gaat hij overheen want dan is hij sneller bij mij :tongue:
Leuk dat je hond het nu snapt. Wij zijn er nog wel mee bezig maar thuis veel te weinig. Beau schiet snel in de frustratie bij die paaltjes en ik ook dus vermijden we ze liever :tongue:

Re: Trots!!! Diesel kan de slalom!

Geplaatst: 12 okt 2014 11:26
door MirjamV
Hilde schreef:Wat knap! Beau vindt wires maar nutteloos, daar gaat hij overheen want dan is hij sneller bij mij :tongue:
Bij Diesel werkte het ook echt niet, maar kan me voorstellen dat het bij andere honden wel een goed hulpmiddel is. We proberen thuis regelmatig te oefenen tussen de trainingen door. Dus ik hoop dat het komende training weer zo goed gaat!

Re: Trots!!! Diesel kan de slalom!

Geplaatst: 26 okt 2014 11:34
door MirjamV
De slalom gaat nu echt heel goed, hij gaat met een flink tempo door de paaltjes heen en vindt het ontzettend leuk!