Pagina 1 van 1

Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 02:31
door flamme
En aanverwanten. Ik kan niet door het huis lopen met een vliegenmepper in de hand want dan wordt Karma panisch. Wegschieten, plassen enz. Hartstikke sneu.

Nu wil ik toch wel graag van die vliegen en muggen af. Ik ga maandag een elektrische vliegenmepper kopen zodat ze ik ieder geval geen/minder last heeft van de klappen die dat ding maakt op bv de tafel of de bank.
Maar ik denk dat ze evengoed bang is als ik met dat apparaat rondwandel.
Iemand ideeën hoe ik haar kan begeleiden zodat ze minder bang is?
Ik ben nu bezig met regelmatig koekjes geven tussendoor en die neemt ze wel aan om vervolgens weg te schieten achter een stoel ofzo.
Leg ik hetgeen ik in mijn hand heb weg en ik ga weer zitten dan komt ze weer bij me. Soma direct soms na even kijken.

Re: Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 06:00
door dagmar88
Da's nou bij uitstek iets voor counter conditioning.
Pak maar groter uit dan koekjes. Zodra die mepper tevoorschijn komt moet het feest zijn.
Worsten, slagroom, kaas :mrgreen:
Op afstand beginnen lijkt me handiger, dus even met zijn tweeën oefenen?

Re: Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 07:22
door cindymaes
Wij hebben een rottweiler Met hetzelfde probleem gehad.
Ik heb de vliegenmepper nooit ,eer gebruikt voor de vliegen, alleen om haar te aaien terwijl ze inderdaad van alles lekkers kreeg. Verder de vliegen met insect free, een spray bestreden, en een elektrische Mepper.

Nu hebben we er weer een die vang is voor deblauwe vliegenlamp, elke keer als er iets invliegt, duikt ze weg..... rare beesten ook.

Re: Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 08:08
door Miranda
Skadi doet ook net alsof ik háár ga vermoorden zodra de vliegen op zijn als ik met de vliegenmepper rondloop :roll:
Ze sluipt weg en kruipt onder het bureau.
Volgens mij reageert ze niet op de vliegenmepper, maar op mijn moordzuchtige houding :F:
Ik gebruik het ding niet meer. Heb een vliegenlamp neergezet, en van die gore plakstrips opgehangen. En overal horgaas voor de ramen.

Re: Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 08:25
door dagmar88
Maar ik begrijp dat het hier niet alleen de vliegenmepper is?



:mrgreen: Ik heb daar een tibbe voor. Je zou zweren dat er springveren onder dat hondje zitten, hij snaait ze zo uit de lucht.
En eet ze op met een muil alsof ie moet kotsen, maar ik hem sla wanneer hij het niet doet :LOL:

Re: Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 09:09
door 80564M
Ik denk dat die electrische hem ook niet wordt hoor. Ik pak hem hier in elk geval alleen maar als Miep in de tuin ligt :wink:

Re: Angst voor vliegenmepper

Geplaatst: 10 jul 2016 13:49
door flamme
dagmar88 schreef:Da's nou bij uitstek iets voor counter conditioning.
Pak maar groter uit dan koekjes. Zodra die mepper tevoorschijn komt moet het feest zijn.
Worsten, slagroom, kaas :mrgreen:
Op afstand beginnen lijkt me handiger, dus even met zijn tweeën oefenen?
De spuitbus slagroom er weer bij dus.
Gaan we doen.
In de tuin zetten kan, maar ik vind het toch wel fijn dat ik niet altijd na hoef te denken als ik een vlieg zie. Ik wil haar geen trauma geven dus dan kan ik er maar beter actief op gaan trainen.