Pagina 1 van 1
Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 09:42
door Abby
Okee, ik wil niet te snel conclusies trekken, maar vandaag heeft onze nieuwe huisgenoot zowaar 2x in huis gemarkeerd.
Aan beide kanten van de woonkamerdeur tegen de deurpost.
Terwijl ik 2 meter verderop stond een de tas voor dochter klaarmaakte.
Ze waren even van tevoren net buiten geweest en hadden allemaal geplast, daarna gegeten en toen dus dit.
De tweede dag dat hij hier was, deed hij het bij de voordeur...
Wat doen we hier aan/mee? Ik geniet daar niet zo van namelijk.

Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 09:46
door Wildflower
Het kan onzekerheid zijn. Ik zou er in deze situatie voor kiezen om hem een plasbandje om te doen en het verder te negeren. Bij mijn herplaatser uit het asiel werkte dat. Het markeren doofde uit naarmate hij langer bij mij woonde.
Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 10:02
door Fotogravinnetje
Ik zou het voorlopig negeren en alleen grondig schoonmaken met groene biotex of een speciaal middel om urinevlekken schoon te maken. Hondje is net bij je
Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 10:15
door alm@
Onzekerheid of niet voor mij zou het een reden zijn om een dikke foei te toeteren. Ik heb veel herplaats-reuen gehad en nu nog een maar geen van allen heeft ooit mijn huis gemarkeerd.
Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 10:18
door dre
Vast niet opvoedkundig verantwoord, maar ook mijn opvangers konden altijd een foei en boze ik krijgen bij in huis pissen als het eigenlijk niet nodig was en buiten krijgen ze een blije ik en een koekje.
Net uit transport of gedurende de nacht oid maakt het mij niet zoveel uit en dat werd inderdaad genegeerd, maar bewust markeren als je net uit bent geweest? Nee hoor, dan krijg je een correctie ook net nieuwe honden mogen gelijk weten wat wel en niet toegestaan is.
Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 10:25
door alm@
dre schreef:Vast niet opvoedkundig verantwoord, maar ook mijn opvangers konden altijd een foei en boze ik krijgen bij in huis pissen als het eigenlijk niet nodig was en buiten krijgen ze een blije ik en een koekje.
Ik denk dat duidelijkheid prima opvoedkundig verantwoord is

Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 10:49
door Lizzie.
ik heb regelmatig oppas honden, en sommige reutje willen wel eens hun poot lichten, als ik het ziet dan klap ik in mijn handen en stamp tegelijk op de grond en geen dan ook nog eens een brul erbij. Dat werkt als een tierelier

Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 10:58
door dre
alm@ schreef:dre schreef:Vast niet opvoedkundig verantwoord, maar ook mijn opvangers konden altijd een foei en boze ik krijgen bij in huis pissen als het eigenlijk niet nodig was en buiten krijgen ze een blije ik en een koekje.
Ik denk dat duidelijkheid prima opvoedkundig verantwoord is

Ja daar ben ik ook voorstander van, maar sommige mensen vinden mij daarom soms wat minder diervriendelijk geloof ik

Re: Markeren in huis
Geplaatst: 03 mei 2017 12:50
door Abby
Ik heb het nu wel mopperend opgeruimd, maar zag het dus niet gebeuren.
Ok. Dan ga ik wel even in viswijf-modus als ie het weer poogt te doen. En ik hou m in de gaten....
