Pagina 1 van 1

Senna stinkt

Geplaatst: 25 dec 2003 10:49
door Dazwa84
Hoi

Vandaag kwam ik erachter dat Senna nogal stinkt bij haar achterkant, een vieze lucht, net alsof er vis aan het rotten is ofzo :kotz:
Misschien dat ze wel ergens doorheen heeft liggen rollen, maar gisteren tijdens het uitlaten is ze bijna aangevallen door een hond die plotseling dreigend op haar af kwam. Kan het zijn dat het haar anaalklieren zijn die ik nu ruik? En hoe krijg ik die lucht weg, wassen, of gewoon weg laten trekken..

Geplaatst: 25 dec 2003 11:53
door linlin
zouden maar zo de anaalklieren kunnen zijn. heeft de hond jeuk??

verstopte anaalklieren kan je makkelijk zelf uitknijpen. het is een handigheidje die elke dierenarts je zo aanleert. lekker goor werkje overigens :mrgreen: .

verder kan ik me bedenken dat er veel anaalklier-vloeistof naar buiten is gekomen toen de hond schrok van die andere, boze hond. misschien zit dat aan het haar??? :?

Geplaatst: 25 dec 2003 11:55
door Falco
Ja dat is de anaalklier Erg he.... Falco heeft dat als hij schrikt of even wat onzeker is dan laat hij het luchtje ook lopen... :kotz:

Als je bij de DA bent en hij moet hem uitknijpen omdat de kanaaltjes verstopt zitten dan kan je beter een gasmasker opzetten... :kotz:

Geplaatst: 25 dec 2003 12:10
door Dazwa84
Ok, dan weet ik nu in ieder geval hoe erg de anaalklier kan stinken 8O
Voor zover ik weet heeft ze geen jeuk, ik heb haar niet zien krabben of bijten.

Gaat dit luchtje vanzelf weg?

Geplaatst: 25 dec 2003 15:47
door Trina
Maak even een sopje met hondenchampoo. Washandje er in en dan alleen de omgeving van de anus wassen. washandje uitspoelen en met schoon water net zo lang wassen tot de champoo er uit is.
Ik doe dat zo nu en dan, als Oberon dunne ontlasting heeft gehad, dan blijft de poep in de haren achter.