Pagina 1 van 1
Pientje heel erg ziek/Gaat beter!
Geplaatst: 06 mar 2004 13:07
door Hutsje
Was ik donderdag al heel blij dat ze niet loops was zodat we naar Zuidlaren konden, zo zat ik gistermiddag bij de dierenarts omdat gisterochtend de snot er groen en geel uit haar neus kwam zetten. Ze was niet ziek, had geen koorts, maar ik wilde het toch na laten kijken. Ze heeft contrastvloeistofdruppels in haar ogen gehad om te kijken hoe snel het afgevoerd wordt. Het duurde heel lang voordat het uit haar neusgaten kwam en de da constateerde een fikse ontsteking in haar neusholtes. Hij is er stellig van overtuigd dat het geen kennelhoest is. Hij vroeg of ik het wilde aankijken. Nee, ik wilde antibiotica. Dus heeft ze een spuit gehad en een pillenkuur meegekregen. Vanmorgen was ze erg beroerd, wilde niet eten. 39,5 Graden koorts. Ze at de worst om de pillen heen zodat we die in haar keel hebben moeten stoppen. Ze had ze binnen, maar 20 minuten later spuugde ze de restanten van de worst weer uit, om ze vervolgens ook weer op te eten. Ik weet dus niet in hoeverre ze de pillen heeft opgenomen maar durf ook niet extra te geven. Net was de temperatuur 40 graden dus heb ik de da gebeld. Ik kan om 5 uur terecht. Ik twijfel toch of het misschien toch geen kennelhoest kan zijn, daar kunnen ze ook zo beroerd van worden. Ach, mijn arme meissie, ze is zo beroerd als een hond.
Geplaatst: 06 mar 2004 13:26
door Eline*
Naar hoor..ze ziet er ook erg beroerd uit. Sterkte met haar en iok hoop dat de dokter wat voor haar kan betekenen vanmiddag.
Geplaatst: 06 mar 2004 13:31
door jip007
beterschap voor pien

Geplaatst: 06 mar 2004 13:33
door chrico
Benbeniewd wat zij heeft want ze ziet er echt rot uit die meid
Hopelijk knapt ze snel weer op.
Geplaatst: 06 mar 2004 13:36
door Roos
Achgos arme Pien.
Sterkte en beterschap met haar!!!
Geplaatst: 06 mar 2004 13:46
door dogluna
Ach jeetje arme Pien,ik hoop dat ze gauw opknapt de troel.
Beterschaps knuffels vanaf hier voor Pien.
Geplaatst: 06 mar 2004 13:52
door lieverd
Arme hondje, het is net alsof je zelf ziek bent. Als je nagaat hoe je je dan voelt :cry2:
Veel beterschap met de hond.
Geplaatst: 06 mar 2004 14:04
door anubis
Geplaatst: 06 mar 2004 15:31
door Caro.

Arme Pien...... arme jullie :cry2:
Is het abonnement nu nog niet afgelopen?!
Sterkte gewenst en laat je nog wat horen als je bij de dierenarts geweest bent?!
Dikke knuf voor zielige Pien......
Geplaatst: 06 mar 2004 15:43
door wilco
dat is niet leuk,nou in ieder geval sterkte.
Geplaatst: 06 mar 2004 15:43
door Roelfien
Oh, jee, Pien in de lappenmand. Hopelijk gaat het net zo snel weer over als dat het op komt zetten.

Geplaatst: 06 mar 2004 16:07
door Hutsje
Het gaat beter, gelukkig. Vanmiddag was het nog even eng, ze hijgde vreselijk, rolde met haar ogen, net of ze wegviel. Toen knapte ze ineens op, op het moment dat Wim met chips naast haar kwam zitten. De koorts is gezakt tot 39,3, ze heeft Huts en Ouwe Deur alweer uit gedaagd, liep met een bot en heeft een bak eten naar binnen gewerkt. Net even een stukje met haar gelopen, en ze moest de kippen ook nog even opjagen. Ze is nog lang niet de oude, maar het schiet op. Heb ruggespraak met de da gehad, we gaan (nu) niet, ze heeft een ABkuur en meer kan hij ook niet doen. Ze heeft het nog wel benauwd.
Geplaatst: 06 mar 2004 16:14
door linlin
Hutsje schreef:Toen knapte ze ineens op, op het moment dat Wim met chips naast haar kwam zitten.

alle teefjes zijn ook hetzelfde. de baas en lekkere hapjes
fijn te horen dat het weer beter gaat!
Geplaatst: 06 mar 2004 16:14
door Caro.
:A jippieeeee, gelukkig maar!!!!
Hopelijk zet de verbetering heeeeeeeel snel door

Geplaatst: 06 mar 2004 16:15
door Dingo
Wat naar zeg, ik hoop dat het gauw beter gaat, en anders moet Wim maar even verplicht een hoop zakken chips naar binnen werken

Geplaatst: 06 mar 2004 16:19
door jip007
gelukkig dat het weer wat beter gaat

Geplaatst: 06 mar 2004 17:25
door miranda
Verdulleme.
Ik hoop dat die AB snel aanslaat want benauwd hebben is niet leuk.
Maar ze knapte al weer een beetje op las ik
BETERSCHAP PIEN!
Geplaatst: 08 mar 2004 07:57
door Patrol
Oh jee.... zielige Pien. Wordt maar snel beter
( en ik maar bij de BM in Zuidlaren steeds gokken wie Pien en jij waren

)
Geplaatst: 08 mar 2004 09:28
door whoopy
gelukkig gaat het weer een beetje beter!!! dat ze maar snel weer de oude wordt
