Pagina 1 van 1
jeuk
Geplaatst: 18 sep 2004 23:47
door Bumper
Onze Bumper verrekt de laatste tijd van de jeuk. Hij heeft geen vlooien. We denken dat het misschien aan de voeding ligt. Hij krijgt nu Kenner exquise. We hebben gehoord over Proplan en Smolker. Heeft iemand ervaring met een hond die zich alsmaar krabt en goed reageerde op het veranderen van voer? Of ervaringen met Proplan/Smolker? Alvast bedankt voor de genomen moeite!
Geplaatst: 19 sep 2004 05:13
door Shita
Wij hebben zelf een tijdje Proplan gevoerd, en daar deden ze het hardstikke goed op
Verder heb ik geen ervaring met jeuk e.d.
Geplaatst: 19 sep 2004 11:57
door wennepen32
Onze vorige hond (Bullterrier) deed het goed op RC excellent croc die had ook vreselijk veel jeuk en huidproblemen daar heb ik volgens mij wel zo'n beetje alles bij geprobeerd.
Wendy
Geplaatst: 19 sep 2004 15:02
door BessieTurf
Mijn teefje had vreselijke jeuk van allerlei soorten voer. Sinds ik Farmfood voer ik dat eindelijk over

Geplaatst: 19 sep 2004 18:42
door Kimba
Jeuk is vaak de oorzaak van een bepaalde allergie i.v.m. voedingstoffen.
Het kan dus de oorzaak zijn.
Re: jeuk
Geplaatst: 19 sep 2004 22:05
door neeltje2
Bumper schreef:Onze Bumper verrekt de laatste tijd van de jeuk. Hij heeft geen vlooien. We denken dat het misschien aan de voeding ligt. Hij krijgt nu Kenner exquise. We hebben gehoord over Proplan en Smolker. Heeft iemand ervaring met een hond die zich alsmaar krabt en goed reageerde op het veranderen van voer? Of ervaringen met Proplan/Smolker? Alvast bedankt voor de genomen moeite!
Weleens gedacht om over te stappen op kompleet vers vlees? Mijn honden krijgenhet nu ruim 1.5 jaar en er komt hier geen brok meer in huis!
Geplaatst: 20 sep 2004 03:11
door ducktails
De meeste honden krijgen jeuk van de vele granen die in brokken zitten.
Inderdaad is vers vlees een hele goed optie om te proberen.
Aangezien in ALLE brokken granen zitten.
Ria
Geplaatst: 20 sep 2004 09:30
door Bumper
Bedankt voor jullie reacties, we zullen het allemaal eens overwegen. Ik geloof niet dat we al gelijk op vers vlees overstappen. We willen toch eerst nog eens brokken proberen. Maar we onthouden het in ieder geval! Jullie horen van ons! Doei!
Geplaatst: 22 sep 2004 14:13
door ignit
Daan, de jeuk kan allerhande oorzaken hebben en wanneer je liever niet op rauwe voeding wilt overstappen, zou je eens kunnen proberen om een goede kwaliteit vis olie (gemaakt van "wilde vissen" toe te voegen) aan de brokjes.
De verhouding van de omega3 vetzuren (EPA/DHA) is goed en als de jeuk ontstaan is door de granen in de brokjes (= omega6), dan zou je het kunnen verhelpen door visolie van therapeutische kwaliteit te gebruiken.
Zalmolie hoort hier niet bij - dat wordt gemaakt van kweekzalmen, die vetgemest worden met brokjes, en kleurstoffen om de juiste kleur vlees te krijgen, en veel antibiotica vanwege de stress en de parasitaire besmettingen.
Op het Forum van
www.barf-natuurlijk is meer info te vinden over Supplementen.
Groetjes,
Ignit.
Geplaatst: 25 sep 2004 10:56
door Bumper
Dank je wel voor je info!! Gaat het even allemaal bekijken! Groetjes van ons.