Pagina 1 van 1
complex
Geplaatst: 12 apr 2005 12:19
door Zoie
nou, ik heb dan nu een echt complexje bij Spok kunnen ontdekken. Hij is bang voor hooglanders, wil er niet voorbij lopen, zelfs niet aan de lijn.
Hooglanders lopen hier in het hondenuitlaatbos.
Geplaatst: 12 apr 2005 12:56
door Bowie
gelukkig is dit niet zo'n onoverkomelijk complexje
ik wou dat mijn honden bang waren voor Hooglanders...
Geplaatst: 12 apr 2005 13:05
door Bowie
Misschien moet Spok maar es met Bowie op pad (ook een spanjaard), dan leert ie Spok wel even hoe je die dingen in beweging brengt

Geplaatst: 12 apr 2005 16:38
door Zoie
Inge O schreef:ja, jan, in portugal héb je natuurlijk geen hooglanders he?
het is soms raar hoor, kwiebus heeft een hekel aan dierenwinkels vol hondenvoer

....
en, hoe reageert spok trouwens op gewone koeien? anders kan je daar misschien mee beginnen?
Voor paarden is hij ook bang, en daar ben ik wel blij mee.
Op koeien die ik aan de overkant van de weg gepasseerd ben reageert hij gebiologeerd, stil willen blijven staan en kijken. Ik was al bang dat hij achter de hooglanders aan zou willen gaan met zijn jachtinstinct, maar dat blijkt dus niet zo te zijn.
Geplaatst: 12 apr 2005 16:41
door Zoie
Bowie schreef:Misschien moet Spok maar es met Bowie op pad (ook een spanjaard), dan leert ie Spok wel even hoe je die dingen in beweging brengt

Nou Zoë had ook ontdekt dat je die beesten in beweging kon krijgen, tot hij er een keerje eentje trof die met de hoorntjes laag op hem afkwam.
Ze lopen daar met kalven, en eigenlijk vind ik het en gevaarlijke toestand.
Denk dat ik de oplossing moet zoeken in met groepjes honden/mensen er langs lopen, maar dan wel honden die niet gaan jagen
