Pagina 1 van 1

Homeocalm?

Geplaatst: 07 nov 2005 19:56
door Carmen
Hebben wij voorgeschreven gekregen voor de stress van Basco i.v.m. verbouwen. Wie kewnt dit middel en hoe zijn de resultaten?
Carmen

Geplaatst: 07 nov 2005 20:25
door pat1976
Ik ken het product niet.. ik gebruik voor Angel weleens rescue remedy, homeopatisch en doet wonderen (ook bij mensen)

Geplaatst: 07 nov 2005 20:28
door Carmen
pat1976 schreef:Ik ken het product niet.. ik gebruik voor Angel weleens rescue remedy, homeopatisch en doet wonderen (ook bij mensen)
We hebben hem 4 weken op de rescue gehad maar zagen geen verbetering vandaar na overleg hierop overgestapt.
Carmen

Geplaatst: 07 nov 2005 20:57
door mercedes2803
Ik ken het niet, maar ben wel geinteresseerd...dus ik hoop dat er reactie's komen.

Geplaatst: 07 nov 2005 22:03
door pat1976
Ik heb net zitten lezen op internet dat het voorheen alleen maar werd gebruikt bij honden met verlatingsangst. Hiervoor was ook bewezen dat het werkten, nu proberen ze het bij honden met angsten voor diverse dingen.
Er is nog weinig over te vinden op internet helaas.... ik ben ook erg nieuwsgierig naar mensen die dit al eens hebben gebruikt,

Geplaatst: 07 nov 2005 22:38
door Carmen
pat1976 schreef:Ik heb net zitten lezen op internet dat het voorheen alleen maar werd gebruikt bij honden met verlatingsangst. Hiervoor was ook bewezen dat het werkten, nu proberen ze het bij honden met angsten voor diverse dingen.
Er is nog weinig over te vinden op internet helaas.... ik ben ook erg nieuwsgierig naar mensen die dit al eens hebben gebruikt,


Ik had ook gegoogled maar kon weinig vinden. Jammer dat er nog niemand dit gelezen heeft die ervaring heeft.
Basco heeft vnml. verlatingsangst, dit komt w.s. door het verbouwen van ons huis, en de roerige tijd die hij daarvoor heeft gehad.
Het lijkt of Basco nu al rustiger is. Maar we zijn vanmiddag pas begonnen .....ik ben benieuwd
Carmen

Geplaatst: 08 nov 2005 15:05
door elisavanmaarsseveen
hallo
ik ken geen homeocalm
voor verlatingsangst ken ik wel clomicalm maar dit word geadviseerd in combinatie met gedragstherapie
groetjes helga

Geplaatst: 08 nov 2005 18:07
door Carmen
elisavanmaarsseveen schreef:hallo
ik ken geen homeocalm
voor verlatingsangst ken ik wel clomicalm maar dit word geadviseerd in combinatie met gedragstherapie
groetjes helga
Dit is de homeopatische versie.
Carmen