Pagina 1 van 1
Pieterpad
Geplaatst: 05 jan 2006 19:26
door goofyfloris
Hoi!
Ik heb deze vraag al eerder gesteld, maar doordat de hond zijn poot had gekneusd heb ik al even geen lange wandelingen kunnen maken!
Wilde weer gaan starten dus vandaar mijn oproep!
Ik ga het Pieterpad lopen van Noord naar Zuid, dus van Pieterburen naar de St. Pietersberg.
Ik ga dit gewoon met dagetappes doen, dus 's morgens met de trein vanaf Rotterdam naar de startplek en na het wandelen weer terug!
Ik ben op zoek naar mensen die het leuk vinden om mee te lopen! Dat is wel zo gezellig voor mij, maar ook voor mijn doggie!
Ik wil komende zaterdag van Winsum naar Groningen lopen!
Wie heeft er ook al altijd het Pieterpad willen lopen en heeft zin om mee te gaan?
groeten Sylvia!
Geplaatst: 05 jan 2006 19:42
door fenneke
ik woon aan het pieterpad

Geplaatst: 06 jan 2006 09:24
door M@scha
ik woon er ook aan, en loop graag maar niet zo ver :N:
Geplaatst: 06 jan 2006 22:58
door Dinky
Ik wil op zich best een keer met je mee maar ik kan nooit op zaterdagen want dan werk ik...
Geplaatst: 07 jan 2006 00:52
door Scooby
Hoi Sylvia,
Leuk, het Pieterpad zou ik ooit ook wel eens helemaal willen lopen.
Als je, tegen de tijd dat je in de buurt van de etappes bij Vorden bent me nou een PB stuurt, wil ik die etappes best met je mee lopen als je dat leuk vindt?
Geplaatst: 07 jan 2006 01:24
door pooh
Ik woon aan de Finish
Dus tegen de tijd dat je daar bent aangekomen mag je me een PB sturen dan wandel ik wel mee.
Geplaatst: 07 jan 2006 15:31
door fenneke
Scooby schreef:Hoi Sylvia,
Leuk, het Pieterpad zou ik ooit ook wel eens helemaal willen lopen.
Als je, tegen de tijd dat je in de buurt van de etappes bij Vorden bent me nou een PB stuurt, wil ik die etappes best met je mee lopen als je dat leuk vindt?
hé ik was vorig zomer drie week in warnsveld met vakantie had ik nou geweten dat je in de buurt woont hadden we kunnen wandelen
zoveel bos schitterend

Geplaatst: 07 jan 2006 16:23
door flatcoat4ever
fenneke schreef: hé ik was vorig zomer drie week in warnsveld met vakantie had ik nou geweten dat je in de buurt woont hadden we kunnen wandelen
zoveel bos schitterend

Niet zeuren, je hebt ons toch

en ook hier bos plenty??
Morgen

Geplaatst: 07 jan 2006 22:02
door Scooby
fenneke schreef:hé ik was vorig zomer drie week in warnsveld met vakantie had ik nou geweten dat je in de buurt woont hadden we kunnen wandelen
zoveel bos schitterend

Hoi Fenneke,
Ja, Warnsveld ligt tegen Zutphen aan!
Geplaatst: 08 jan 2006 12:34
door corason del perro
Hey ik woon ook helemaal in het zuiden bij je finish dus als je ergens in de buurt van sittard ben wil ik wel verder met je oplopen laat het me dan maar weten
lijkt me heel gezellig

Geplaatst: 08 jan 2006 22:22
door Marit
Hoi, ik woon ook aan het pieterpad. Dus als je in de buurt van Millingen aan de Rijn - Groesbeek bent, laat het dan maar weten.
Ik loop zelf graag lange afstanden en kom in contact met wandelmaatjes via de wandelpool (idem website). Je kunt je abboneren op een boekje en mensen organiseren zelf de tochten en je kunt je daarbij aanmelden. Er worden ook veel trajecten van het pieterpad gelopen.
groetjes, Marit