Pagina 1 van 1

vogelzaadjes eten

Geplaatst: 16 jan 2006 12:33
door Angél
Jacky eet niet maar vreet de vogelzaadjes in de tuin. Het wintervoer wat de vogels overal over de grond verspreiden zoals zonnepitten. Ik roep wel iedere keer nee maar de eigenwijze rakker is haar oortjes soms kwijt

Kan dat eigenlijk kwaad? We vegen zoveel mogelijk op maar tja er blijft altijd liggen. Ze heeft zo wie zo een voorkeur voor harde knabbels steentjes en de kattenbak korrels hebben een onweerstaanbare aantrekkingslkracht op haar. Met uitgaan roep ik wel 20 keer NEE als ze weer een kei in haar mond probeert te proppen. En de gang waar onze kattenbak staat is verboden terrein anders vreet ze alle korrels op.

Geplaatst: 16 jan 2006 12:37
door maart
die kattenbak korrels zou ik ook wel verbieden, maar dat zaad weet ik niet of dat slecht is :19:
Déesse likt ook altijd de pelletjes van de zaadjes op die mijn vogels uit hun kot gooien :roll:

Geplaatst: 16 jan 2006 13:08
door M@scha
ik heb binnen 2 vogels zitten en die knoeien nogal en dat eten die van mij ook met veel liefde op...

Geplaatst: 16 jan 2006 23:26
door Angél
Dank je wel van die steentjes weet ik uiteraard. Doe mijn uiterste best maar soms is ze zo snel :denken:

Geplaatst: 17 jan 2006 10:34
door jip007
oops had 6 vetballen met zaadjes van de vogels gepikt en opgegeten , ik heb niets kunnen merken aan haar. Gelukkig had ze wel eerst de netjes eraf gehaald :wink: