Pagina 1 van 1
uitlaatservice
Geplaatst: 25 aug 2006 13:56
door Inne
Nog een vraagje, weet iemand een goede hondenuitlaatservice in omgeving Den Bosch?
Ik heb op internet gekeken, en "De Lijn" sprak me wel aan (goed verhaal, prijstechnisch oke, en de mogelijkheid om 1 x per week van de service gebruik te maken) , heeft iemand hier ervaringen mee?
Geplaatst: 25 aug 2006 18:02
door Dibbes
De site ziet er netjes uit. De tarvieven vind ik erg laag aangezien er maar 4 honden meegaan. Er staat niet bij hoe lang ze met de honden lopen, dus misschien compenseren ze het daarmee? De reistijd van de honden hangt niet alleen van het aantal honden af, maar ook van de route die gereden wordt. Als ze heel Den Bosch door moeten rijden dan zitten ze alsnog lang in de auto. De honden zitten apart van elkaar in de auto wat ik persoonlijk een pluspunt vind. Ze zijn niet aangesloten bij HUS Nederland, maar je zou kunnen vragen waarom niet. Voordeel van een lidmaatschap bij HUS Nederland is o.a. de klachtenregeling
www.HUS-nederland.nl
Geplaatst: 26 aug 2006 22:36
door Roxy1
Dibbes schreef:. Ze zijn niet aangesloten bij HUS Nederland, maar je zou kunnen vragen waarom niet. Voordeel van een lidmaatschap bij HUS Nederland is o.a. de klachtenregeling
www.HUS-nederland.nl
Wat ik een tijdje geleden heb begrepen, is dat het bestuur van HUS is opgestapt.
Ik moet zeggen dat ik "mijn" uitlaatservice ook heb geselecteerd op het lidmaatschap bij de HUS, maar nu ik al een hele tijd zie (loop regelmatig mee) hoe fantastisch ze met de honden omgaan (en uiteraard ook veilig vervoer, schone bus, etc ectc), zegt de HUS me weinig meer.
Ik denk dat je het beste kunt beoordelen of de uitlaatservice je bevalt, is door een aantal keren mee te lopen of een hele dag mee gaan.
Succes.
Geplaatst: 27 aug 2006 09:42
door Dibbes
Roxy1 schreef:Dibbes schreef:. Ze zijn niet aangesloten bij HUS Nederland, maar je zou kunnen vragen waarom niet. Voordeel van een lidmaatschap bij HUS Nederland is o.a. de klachtenregeling
www.HUS-nederland.nl
Wat ik een tijdje geleden heb begrepen, is dat het bestuur van HUS is opgestapt.
Er is een nieuw bestuur

. Het oude bestuur voldeed niet meer aan de door henzelf ontwikkelde toelatingseisen.