Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
mams gaat natuurlijk boven alles en word nauwlettend in de gaten gehouden !!
en doet het voorals nog super goed sllapt tussen door en drinkt water en een zelfs haar salami stokje op tussen door
danke voor het vele blijken van medeleven tijdens deze spannede uren !!
ja tuurlijk heb ik een foto van de vader mijn eigen kleine reutje bokito langhaar en bont van kleur en weet 1550 gram en dat de mooie papa hier op de foto.
nee er is nog steeds niks en de weeen activiteit heeft afgenomen of is zeer onregelmatig pups zijn nu wel goed aant zakken en ronja ligt gewoon heelijk te slapen dus vrees dat dit nog wel effe kan gaan duren voor dat er pups zullen zijn !! ze zit nog steeds aan haar begin fase...
dus we wachten in alle rust en met gezonde spannig af maar zodra er hier veranderingen zijn zal ik me melden.
Fijn te lezen dat de pups normale grootte hebben.
Ik neem aan dat ze dan met "voorweeën" (zijn geen echte weeën) bezig was en nog geen persweeën heeft gehad?
Maar als je zoveel chi's hebt heb je vast eerder bevallingen meegemaakt dus ik neem aan dat alles volgend verwachting verloopt.
Nogmaals succes in ieder geval!
groetjes Madelief en Yanthe Het huishouden van Yanthe Steen: Beaucerons de la Bonhardiesse Voor altijd in mijn hart. Bonha '00 - 26-02-2013
ja inderdaad het zijn voor ween en nee ze hheft nog geen pers weeen gehad als dat zo was dan had ze al lang een pup moeten hebben maar goed zo als ik al zeg dit kan 12 tot 24 uur duren voordat ze persweeen gaat krijgen !!
en inderedaad al heel veel bevallingen gedaan en al heel veel keizersnedes begeleid niet alleen bij mij hoor !!
maar bij ras echte fokkers ik heb alleen af en toe een gelengheids nestje puur uit hobby en omdat ik het super leuk vind en het iedere keer weer een mooie ervaring is..alees alles volgen plan loopt heb ook afschuwelijk dingen gezien en mee gemaakt als het niet loopt volgens plan en daar word je echt niet vrolijk van maar ben iemand met zeer veel ervaring op dit gebied en weet hoe te handelen als het nodig mocht zijn !!!
maar ronja doet het uitstekend en is voor het 2 e nestje dus we wachten rustig af..
Fijn ! Ik dacht ik breng het maar even ter sprake omdat er hier heel wat mensen zijn die schrikken als een hond langdurig weeën heeft en er komt niks Dan maar even navragen wat met welke term bedoeld wordt.
groetjes Madelief en Yanthe Het huishouden van Yanthe Steen: Beaucerons de la Bonhardiesse Voor altijd in mijn hart. Bonha '00 - 26-02-2013
ja inderdaad hier word veel geschreven wat verkeerd word op gevat heb ik wel gelezen !!
maar nog maal ik weet wat ik doe en waar ik mee bezig zal nooit onnidige risco lopen hoor ga liever 1x te veel naar de da als 1x te weinig..
en het is ook nog eens zo zou het op een keizersnede uitlopen om wat voor rede dan ook zal ik daar ten alle tijden zelf bij aanwezig zijn en de pupos zelf op vangen uitzuigen en droog wrijven en de naveltjes af binden !!
zal mijn teef nooit zomaar alleen achter laten bij de da voor een keizersnee en niet wetenende wat daar gebeurd..
daar wil ik zelf bij zijn dat als ik wat gebeuren mocht ik dat ook zelf kan zien en niet da de da achteraf kan zeggen ja maar dit ja maar dat NOOIT van mijn leven doe ik dat !!!
sta er zelf bij en begeleid mijn eigen keizersnede en heb zon fijne da dat hij daar ook nooit in probleem van maakt hij heeft geen geheimen zegt hij altijd en je mag rustig zien wat ik allemaal doe en dat is een heel fijn gevoel kan ik je vertellen.want in de praktijk hoor je de gekste verhalen en dat moet je dan maar geloven of je wil of niet!!
Nee helaas is nog niet dunner geworden maar zal wel niet meer zo heel lang gaan duren hoop ik dan haar tem was flink om laag gegaan de pups zijn ook al flink gezakt het wachten is nu op persweeen !!
Ja die voorweeen kunnen lang duren hè helaas voor mijn ook weer heel spannend nu...
Hou jullie op de hoogte.
Gr. Marion
Héhé, je dametje laat ons wel in spanning zitten .
Sterkte vandaag, ik houd dit topic vanaf nu goed in de gaten, altijd weer spannend zo'n nieuw leven in aankomst.
Aardig zijn doet geen pijn en het kost geen cent, alleen wat moeite