Pagina 1 van 1

Nog meer flyballfans???

Geplaatst: 29 nov 2006 22:25
door Sanne!!
Ik zit sinds een tijdje op flyball!! Echt geweldig en zo denkt mijn hond er ook over. Hij leert het apparaat al kennen en de hindernissen gaat ook goed. Het enige probleem het balletje terug komen brengen doet ie niet ik doe het apparaat apart. Dus dan laat ik hem los en rent hij na het apparaat dan vangt hij het balletje en weg is meneer!!
De trainster zegt dat dat wel goed komt ik hoop het want voor de rest doet hij het goed en vinden we het samen leuk om te doen!! :ok:

??

Geplaatst: 10 sep 2007 22:40
door _rensje_lovesdoggy's
ik wil zoveel sporten met honden gana doen ook nog flyball met het team alleen bestaan ereverschillende apparaten ??

Re: Nog meer flyballfans???

Geplaatst: 11 sep 2007 14:00
door Dylan
Sanne!! schreef:Ik zit sinds een tijdje op flyball!! Echt geweldig en zo denkt mijn hond er ook over. Hij leert het apparaat al kennen en de hindernissen gaat ook goed. Het enige probleem het balletje terug komen brengen doet ie niet ik doe het apparaat apart. Dus dan laat ik hem los en rent hij na het apparaat dan vangt hij het balletje en weg is meneer!!
De trainster zegt dat dat wel goed komt ik hoop het want voor de rest doet hij het goed en vinden we het samen leuk om te doen!! :ok:
Ik doe nu zo'n 3 jaar Flyball met mijn Golden, en we vinden het allebei super. Toevallig train ik zelf ook onze Flyballploeg die we momenteel hebben. Mag ik als tip meegeven om voorlopig de bak aan een lange lijn te doen met je hond. Op die manier krijgt hij n.l. de kans niet om ervandoor te gaan. Mijn ervaring is dat als ze dat steeds weer op nieuw "mogen" dat er moeilijk weer uit te krijgen is, en aan een lange lijn krijgt hij die kans niet en kun je hem een beetje helpen met terug naar jou te komen door de lijn in te halen.

Het doel van Flyball is eigenlijk (in mijn ogen) niet: Ik moet het balletje halen, maar.... Ik moet het balletje halen en dat zo snel mogelijk terug brengen naar de baas, en dan vooral dat laatste is erg belangrijk. Balletje halen doen de meeste wel (mits ze balgek zijn natuurlijk) Dus train juist heel erg goed op dat terug komen met de bal :ok:

Heel veel plezier met het Flyballen, en let op........Het is verslavend :mrgreen: :mrgreen:

Re: ??

Geplaatst: 11 sep 2007 14:11
door Dylan
_rensje_lovesdoggy's schreef:ik wil zoveel sporten met honden gana doen ook nog flyball met het team alleen bestaan ereverschillende apparaten ??
Je hebt een nationale en een internationale bak.

De nationale (ook wel nederlandse bak genoemd) is deze:
Afbeelding

En de internationale ziet er zo uit:
Afbeelding

Flyball

Geplaatst: 12 sep 2007 22:28
door Jorda
Ja hier naast de agility ook fanatiek met de flyball. We hebben drie jaar in de competitie "gestreden", hahahaha, en dit jaar hebben we met het team besloten in de C klasse te lopen zodat we niet meer alle wedstrijden hoeven te lopen. Is ook weleens heel erg leuk!

Afbeelding

Groetjes van Jorda.

Geplaatst: 12 sep 2007 22:31
door Lysette
Ik heb jaren geflyballd en ook heel wat wedstrijden gelopen. Als je hond het leuk vindt is het een geweldige sport (wel in combinatie met wedstrijden vind ik). Helaas denkt Jip daar anders over :wink:

Geplaatst: 13 sep 2007 12:39
door Elsbeth
Voor Flyball kan je mijn honden wel wakker maken hoor!! Wij trainen in Dordrecht en lopen wedstrijden bij de FHN