Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Nestcontrole en enting

Dit forum is voor al uw vragen, ervaringen en weetjes over het fokken van honden.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Esther80
Zeer actief
Berichten: 384
Lid geworden op: 28 dec 2004 12:45
Aantal honden: 3
Locatie: Almelo
Contacteer:

Nestcontrole en enting

Ongelezen bericht door Esther80 »

Zooooo, onze monstertjes zijn gisteren gecontroleerd door iemand van de rasvereniging. Ze worden bij ons gecontroleerd op een Dermoid Sinus, knikstaart, gebit, geslachtskenmerken, oren, ogen neus, etc. Alle pups zijn foutloos, super gewoon!! We zijn enorm trots.

Daarnaast zijn de pups vandaag geënt, ze zijn ruim 5,5 week oud maar aankomende zaterdag gaan we naar een boerderij voor een fotoshoot, dus vandaar de enting ietsje vroeger.
1 van de heren had de balletjes nog niet ingedaald (ze zijn nog erg jong natuurlijk) en bij 4 pups was een heel licht hartruisje te horen, dit kon volgens de DA geen kwaad en is waarschijnlijk verdwenen bij de 12-weken enting. Iemand ervaringen mee??

Ik weet dat onze Goldens als pupje van 9 weken ook een hartruisje hadden, bij de volgende enting beide niet meer.

Groetjes,
Esther en Co.
Rhodesian Ridgebackkennel "Kani Akilah"
"A Ridgeback isn't just another dog....It's a Lifestyle!"

Afbeelding
Gebruikersavatar
nathalie
Zeer actief
Berichten: 12166
Lid geworden op: 22 mar 2007 19:15
Mijn ras(sen): Kelpie en Weimaraner
Aantal honden: 3
Locatie: Oosterhout
Contacteer:

Ongelezen bericht door nathalie »

Bij Diezel hoorde ze dat ook bij 9 weken en bij de enting daarop was er niks meer en de laatste keer bij de DA was ook alles weer goed!

Gefeliciteerd trouwens. Het is een mooi nestje. Ben benieuwd naar de foto's van dan..
Afbeelding
Tot ooit lieffie.. Ushi *01-04-10 †07-12-15
True love lives forever... Bowie, *15-12-94 † 26-07-10
Candy, voor altijd in mijn gedachten
http://www.greyblessings.nl
Gebruikersavatar
crutz
Zeer actief
Berichten: 35424
Lid geworden op: 22 apr 2002 00:24
Mijn ras(sen): Mechelse Herders (FCI)
Aantal honden: 7
Locatie: Zegveld
Contacteer:

Ongelezen bericht door crutz »

vind het wel vroeg voor een eerste enting, zet hem zelf altijd t liefste zo laat mogelijk (en hier gaan ze ook al vanaf 5 wk, dus ongeent, mee naar de hondenclub), dus 6 a 6,5 wk, maar zeker niet voor de 6wk

hartruisje kan idd een gevolg zijn van de leeftijd, dat ontwikkeld natuurlijk allemaal nog,
t eerste nest hier had ik er 2 met op 6wk en 1 dag een ruisje, bij de ene was het met 7 wk (dag voor het ophalen nog laten controleren) weg en bij de andere met 7,5 a 8wk (bij hun eigen DA gecontroleerd)
heb bij de laatste die dus bij t vertrek naar de nieuwe eigenaar nog een lichte ruis had wel een apart contractje gedaan dat ze als het er met 12wk nog was op mijn kosten voor verder onderzoek mochten en dat de pupprijs terugbetaald werd als het een organische hartruis betrof (na constatering door een specialist dmv een echo) en dat de pup (natuurlijk) gewoon bij hun bleef....
Gebruikersavatar
Angelique25
Zeer actief
Berichten: 1537
Lid geworden op: 21 jul 2002 12:26
Mijn ras(sen): Old English Sheepdog
Aantal honden: 6
Locatie: Sellingen
Contacteer:

Ongelezen bericht door Angelique25 »

Hier ook een pup gehad die met 6 weken een klein ruisje had die vervolgens met 9 weken vertrokken was.
Plaats reactie

Terug naar “Fokken van honden”