Het was een geweldige dag. Ik ben behoorlijk verbrand, maar wat hebben we genoten.
De show was op het terrein van de fokster van onze Haakon en jammer genoeg waren er maar 2 nestgenootjes van Haakon, waarvan 1 broer en 1 zus. Haakon komt uit een nest van 13 pups, dus dat viel best wel tegen. Al met al hebben we een heerlijke dag gehad. Mijn vriend heeft er ook enorm van genoten. Hij heeft de show gelopen met Haakon en is helemaal enthousiast.
Haakon was 2de geworden bij de junghunde klasse en zijn broer werd eerste en haalde ook de titel Best of show van de junghunde reuenklasse binnen.
Haakon had de hoogst mogelijk beoordeling, maar omdat zijn broer net even wat beter meeliep met de baas, heeft hij de 1ste plaats behaald.
Al met al zijn we enorm trots op onze kanjer en we gaan volgende keer lekker voor de 1ste prijs.
Wat ons betreft blijft Haakon toch nr 1......hihihi.....
Hier een paar foto's van de show:
Haakon's broer, Rivange

Mijn vriend met Haakon

Nova, zusje van Haakon:

Haakon:


Pa Indy & zoon Haakon

Ma Imke en papa Indy:

Ma Imke:

Groepsfoto van de zuchtgruppeklasse v.l.n.r. Jolanda (fokster) met Ma Imke, Nina met Pa Indy, Kristel met Nova (zusje), Raymond met Haakon en Leny met Rivange (broer).

Nova, Indy & Haakon lagen zo mooi op een rij, dus een Mooi Kodakmomentje

Meer foto's van deze dag zijn te zien op:
http://picasaweb.google.com/Myalbummvdw ... 8Juni2009#
http://picasaweb.google.com/KristelStri ... directlink