43 honden onder erbarmelijke omstandigheden :(
Geplaatst: 24 okt 2014 15:03
Lemuria schreef:Ik snap eigenlijk nooit zo goed waarom ze vaak honden achterlaten. Die persoon kan er duidelijk niet voor zorgen en laat de situatie escaleren (ik zeg niet dat het express is omdat hij het leuk vindt om honden te mishandelen).
Is dat dan om aan de emotionele behoefte van zo iemand tegemoet te komen?
Als het echt zo stinkt/smerig is denk ik niet dat zelfs de simpelste ziel daar een pup koopt. Die plakken toch aan alle kanten? Denk dat het gewoon zo'n dierenverzamelaar is, net als die kattenvrouwtjes met 100 katten. Die mogen meestal ook een paar katten houden omdat ze anders in een te diep gat vallen.josefientje schreef:Lemuria schreef:Ik snap eigenlijk nooit zo goed waarom ze vaak honden achterlaten. Die persoon kan er duidelijk niet voor zorgen en laat de situatie escaleren (ik zeg niet dat het express is omdat hij het leuk vindt om honden te mishandelen).
Is dat dan om aan de emotionele behoefte van zo iemand tegemoet te komen?
Dit schreeuwt toch aan alle kanten BROODFOKKER ! Welke emotionele behoefte?
Lemuria schreef:Als het echt zo stinkt/smerig is denk ik niet dat zelfs de simpelste ziel daar een pup koopt. Die plakken toch aan alle kanten? Denk dat het gewoon zo'n dierenverzamelaar is, net als die kattenvrouwtjes met 100 katten. Die mogen meestal ook een paar katten houden omdat ze anders in een te diep gat vallen.josefientje schreef:Lemuria schreef:Ik snap eigenlijk nooit zo goed waarom ze vaak honden achterlaten. Die persoon kan er duidelijk niet voor zorgen en laat de situatie escaleren (ik zeg niet dat het express is omdat hij het leuk vindt om honden te mishandelen).
Is dat dan om aan de emotionele behoefte van zo iemand tegemoet te komen?
Dit schreeuwt toch aan alle kanten BROODFOKKER ! Welke emotionele behoefte?
Mja, weet je ook niet natuurlijk. Als je elk hondje dat je tegenkomt sielug vindt en maar naar huis neemt, en je hebt toevallig dan een paar reuen en teven, dan is het snel gebeurdcrutz schreef: Nu kan zo'n pup natuurlijk gewassen worden en via de woonkamer vd buuf verkocht wordengeloof niet dat het "gewoon" een verzamelaar is
Lemuria schreef:Mja, weet je ook niet natuurlijk. Als je elk hondje dat je tegenkomt sielug vindt en maar naar huis neemt, en je hebt toevallig dan een paar reuen en teven, dan is het snel gebeurdcrutz schreef: Nu kan zo'n pup natuurlijk gewassen worden en via de woonkamer vd buuf verkocht wordengeloof niet dat het "gewoon" een verzamelaar is
Zulke hoeveelheden honden castreren/steriliseren is nogal aan de prijs
![]()
Wassen kan natuurlijk ook ja...maar ik denk dat het een uit de hand gelopen hobby is
crutz schreef: Ik zeg dat omdat dat (wassen en in de woonkamer zetten) precies is wat er gebeurd bij een broodfokker in een oude woonplaats van me (bij Oss) hoop op uit de hand gelopen hobby en dat de dieren die hij mocht houden al gecastreerd zijn waardoor het niet weer uit de hand loopt.
Snap ik ook niet. Nu is er het risico dat het straks te laat is voor die honden, en het verleden heeft uitgewezen dat deze persoon het niet aan. Hij heeft kansen zat gehad.Lemuria schreef:Ik snap eigenlijk nooit zo goed waarom ze vaak honden achterlaten. Die persoon kan er duidelijk niet voor zorgen en laat de situatie escaleren (ik zeg niet dat het express is omdat hij het leuk vindt om honden te mishandelen).
Is dat dan om aan de emotionele behoefte van zo iemand tegemoet te komen?