Ik heb echt jaren fanatiek gelopen met mijn hond, we liepen uiteindelijk 22 km samen. Als ik dit had geweten...
Mijn hond wordt ondertussen al bijna 10 en nu vind ik haar een beetje te oud geworden voor lange afstanden. Een route van 5 km lukt haar nog wel, maar ik wil haar niet veel verder laten rennen.
Ik wil al een tijdje het joggen oppakken (ik was gestopt ivm een blessure) en heb een uitlaathondje van 1 jaar oud waar dit mee zou kunnen. Hij moet alleen nog alles leren tijdens het joggen.
Zijn hier mensen die fanatiek meedoen met Canicross? En hoe zijn jullie begonnen met trainen, wat is belangrijk om je hond aan te leren? Moet je hond ook aan de lijn trekken tijdens het hardlopen of moet hij gewoon voor je lopen? En is 1 jaar een goede leeftijd om te beginnen met trainen??

Xx