Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

dreigbrief

Nieuws over dierenleed.
Niet geschikt voor jonge kinderen.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Izzers
Zeer actief
Berichten: 635
Lid geworden op: 29 jul 2015 06:52
Mijn ras(sen): Hollandse dwarslopende tokkel
Aantal honden: 1
Locatie: Groningen

dreigbrief

Ongelezen bericht door Izzers »

Afbeelding

Gezocht; Anonieme briefschrijver/-schrijfster.

Een ouder echtpaar, woonachtig in de wijk Zwanenbeemd te Helmond, ontving afgelopen week een anonieme brief in de bus (zie foto). Het zal duidelijk zijn dat deze mensen erg zijn geschrokken van de inhoud van de brief. De hond waarover het gaat is een 1 jaar oude Duitse herder. Volgens wijkagent Huub Braken een enthousiast en lief beestje. De wijkagent van Stiphout/Warande zou graag in gesprek komen met de schrijver van deze brief. Bent u deze anonieme schrijver of weet u wie deze brief heeft geschreven? Huub is bereikbaar via: huub.braken@politie.nl Wilt u net als deze briefschrijver liever anoniem blijven? Bel M. 0800-7000.
Afbeelding

Ik hou van je! Met heel mijn kont.
Met mijn hart ook wel, maar mijn kont is groter
bouvierpoedel
Zeer actief
Berichten: 51968
Lid geworden op: 08 dec 2009 06:32
Mijn ras(sen): Bouviers en grote poedels.

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door bouvierpoedel »

:80: Jezus bel aan en zeg gewoon wat je op je hart hebt en zoek een oplossing samen.
Wat je zegt ben je zelfffff :lekkerpuh:
Gebruikersavatar
Maeve
Zeer actief
Berichten: 28879
Lid geworden op: 03 mei 2008 22:37
Mijn ras(sen): Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Aantal honden: 3
Locatie: Enschede
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Maeve »

bouvierpoedel schreef::80: Jezus bel aan en zeg gewoon wat je op je hart hebt en zoek een oplossing samen.
Nou inderdaad :80: Dan ben je wel een tikkeltje sociaal debiel hoor, als je denkt dat zoiets moet met een dreigbrief.
Izzie_Anneke
Zeer actief
Berichten: 3821
Lid geworden op: 06 apr 2015 16:07

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Izzie_Anneke »

Een ontzettend boze maar bovenal laffe buur. Waardeloos, dat soort mensen.
Gebruikersavatar
crutz
Zeer actief
Berichten: 35424
Lid geworden op: 22 apr 2002 00:24
Mijn ras(sen): Mechelse Herders (FCI)
Aantal honden: 7
Locatie: Zegveld
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door crutz »

Wat een laffe actie.
Gebruikersavatar
Ytje
Zeer actief
Berichten: 646
Lid geworden op: 17 aug 2014 12:39
Mijn ras(sen): Dwergschnauzer
Aantal honden: 1

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Ytje »

Misschien dat een ouder echtpaar niet sterk genoeg is voor een grote duitser maar hoop dat mensen dit horen en aanbieden te gaan helpen de hond te socialiseren. Blaffen is misschien een uiting van teveel energie al ken ik de situatie niet. Maar drijgen dat de hond anders maar stikt.. erg laag dit.
Gebruikersavatar
thom
Zeer actief
Berichten: 45038
Lid geworden op: 29 sep 2006 04:30
Mijn ras(sen): Portugees 'straatschoffie'.
Aantal honden: 1
Locatie: Bussum
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door thom »

Wat laf zeg, bah !!
Afbeelding
Gebruikersavatar
Izzers
Zeer actief
Berichten: 635
Lid geworden op: 29 jul 2015 06:52
Mijn ras(sen): Hollandse dwarslopende tokkel
Aantal honden: 1
Locatie: Groningen

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Izzers »

Ik vind anoniem zowiezo laf.
Ik vind dit soort dingen ook onbegrijpelijk.
Gewoon een normaal gesprek aangaan werkt in 99% van de gevallen, mits er normale toon gebruikt word.
Afbeelding

Ik hou van je! Met heel mijn kont.
Met mijn hart ook wel, maar mijn kont is groter
Gebruikersavatar
Gollum
Zeer actief
Berichten: 18076
Lid geworden op: 06 apr 2007 02:33
Mijn ras(sen): Roemeense schone
Aantal honden: 1
Locatie: Okkenbroek

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Gollum »

Het lijkt op mijn handschrift :schrik:
Ik zou het alleen even iets anders aanpakken :hmmm:
80564M

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door 80564M »

Tara schreef:
Iris123 schreef:Misschien niet maar het komt op mij zo over vanwege de manier waarop de punten en de uitroeptekens geschreven worden.
Snap ik, maar hoe die r consequent als een soort v wordt geschreven komt op mij over als het handschrift van iemand die al heel wat jaren zo schrijft. Een volwassen meisjeshandschrift, zeg maar. :W:
Grafologie is een beetje onwetenschappelijk, maar ik vind het toch heel erg interessant.

Dit is echt zo'n 'vettig' tienerhandschrift. Dat handschrift in dat briefje komt me wat 'rijper' over, als je begrijpt wat ik bedoel.

Afbeelding

Afbeelding
Sterker nog, mevrouw heeft ook nog het grote licht in de kamer gedaan om dit briefje in haar netst te schrijven. Ongeveer zoals ik van het weekend in de kamer zat om een condoleance-kaart te schrijven.

Wat een ontzettende lef heeft mevrouw (Want daar zijn we het ook over eens? Dit is een dames-handschrift?). Mijn hemel, praat gewoon eens met je buurtjes....
Gebruikersavatar
dagmar88
Zeer actief
Berichten: 47376
Lid geworden op: 27 aug 2009 22:54

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door dagmar88 »

Ytje schreef:Misschien dat een ouder echtpaar niet sterk genoeg is voor een grote duitser maar hoop dat mensen dit horen en aanbieden te gaan helpen de hond te socialiseren. Blaffen is misschien een uiting van teveel energie al ken ik de situatie niet. Maar drijgen dat de hond anders maar stikt.. erg laag dit.

Aanname die nergens op slaat en hoe moet je een één jarige herder het blaffen afsocialiseren?
Even goed kan mevrouw slecht tegen normale buur(t) geluiden en is de "overlast" van het niveau tingeltangel/vijverpomp.
Of hebben de bazen geen idee omdat er nooit iets aangegeven is.
Gebruikersavatar
Feather__
Zeer actief
Berichten: 3645
Lid geworden op: 18 dec 2013 21:37
Aantal honden: 1

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Feather__ »

Ik dacht ook zoiets wat Nanna zei. In de zomer is er hier in de buurt ook een hond die 's morgens uren blaft. Ik vind het vooral heel zielig dat met 20 graden en tijdens die hete dagen (30 graden) die hond blijkbaar heel de dag in de tuin zit te blaffen :blauwoog: maar ik snap ook wel dat je als je er naast woont knettergek van wordt.

Zo'n brief slaat natuurlijk nergens op en ook het biefstukje getuigd niet echt van normaal gedrag :piew: hopelijk maken ze het geen waarheid en blijft het bij een 'loos dreigement'.
Afbeelding
Gebruikersavatar
chinanooksyekona
Actief
Berichten: 149
Lid geworden op: 03 okt 2015 13:01
Mijn ras(sen): Malamute
Aantal honden: 2
Locatie: Enkhuizen

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door chinanooksyekona »

Wow, ik zou me niet echt meer prettig voelen..
Dan spoor je toch ook niet.. :piew:
Bij onze vakantiewoning in de straat woont een man die elke ochtend rond 6/7 uur zijn hond naar buiten los zonder toezicht gooit, die vervolgens een half uur tegen mijn honden staat te krijsen. Dan ga ik toch ook niet zulke domme uitspraken uitkramen :19:
Maar dan ga je toch ook gewoon even netjes langs.. :denken:
Chinanooks Hailey & Yekona :I:
laeken
Zeer actief
Berichten: 32016
Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
Aantal honden: 0

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door laeken »

Nanna schreef:Er staat " houd die hond binnen". Daar leid ik uit af dat hij buiten staat te krijsen.
En tulijk is het laf om zo'n brief te schrijven maar wie weet is de hele buurt al helemaal uitgescheten met die lui. Valt er totaal niet mee te praten. Je weet het niet.
Was ook mijn idee. Waarom kan je je ergeren aan een hond die blaft op alles wat voorbij komt? Juistem, omdat hij langs de weg achter een hek zit. Dat was bij ons vroeger in Limburg ook heel normaal. Overal waar ik al kind kwam hadden mensen honden. Honden in de voortuinen, honden op alle erven en ga zo door. Op de fiets vloog ik regelmatig bijna van het fietspad omdat er weer een blaffende kop van een hond over een hek of heg uit kwam stuiven. Ook braken dat soort honden soms los. Dan renden ze achter je fiets aan en mensen kregen er nare valpartijen van en werden soms ook gebeten.

Wat ik in de brief lees is dat iemand het eng vindt om langs te lopen/fietsen omdat die hond dan blaffend op hem/haar af komt stormen. Eerlijk gezegd hou ik daar dus ook niet van. Of de hond blaft de hele dag op alles en iemand in de buurt ergert zich daar aan.

Natuurlijk moet je dan aanbellen. Maar er is nog geen vergif gegeven dus misschien is dit gewoon een manier van de persoon om dit aan te geven en af te dwingen. Laf, vervelend maar het is ook vervelend om een grauwende herder op je af te krijgen als je ergens langs moet of een constant blaffende hond in de buurt te hebben van je huis. :wink:

Die hebben we hier ook. Honden die achter hekken zitten en als malloten tekeer gaan op alles. Ik zelf ben er gerust op dat ze niet los breken op 1 na en daarom vind ik het minder ergerlijk. Normaal vind ik het nog steeds niet. Dat de mensen binnen zitten en dat hun honden buiten echt tekeer gaan als beesten op voorbijgangers. Als ik er met Bas langs loop blaffen die honden zeker 3 minuten aan een stuk op hun hardst en rennen ze constant achter het hek heen en weer. Bas loopt met de staart tussen de benen en ik bijna met de vingers in de oren. Midden in een woonwijk.....
Ik hoor ze vanuit mijn huis en dat is hemelsbreed zeker een kilometer daar vandaan. :19:

Hier zit ook een kruising die dus wel eens los gebroken is. Hij heeft oa de hond van de buren gepakt. Daar durf ik helemaal niet meer langs te lopen met Bas. Die hond is nl 65 kilo ofzo en groter dan een gemiddelde kangal. Gaat ook tekeer en neemt zo eens in de zoveel tijd gewoon het hek. Meestal ligt hij vast in de voortuin maar soms is hij dus los. Hek is te laag.

Al met al kennen wij die situatie van die mensen niet. Ik kan me best voorstellen dat mensen door hoe ze hun hond behandelen het bloed onder je nagels uit kunnen halen. En honden die op alles af stuiven en niks doen dan blaffen zijn ook irritant voor mensen in de buurt. Ik snap dat je je kapot ergert als ergens licht brand, een tv knippert en buiten een hond zit die niks doet dan uitvallen achter een hek op voorbijgangers. Dan denk je ook, sta op met je luie reet en doe wat aan die hond zeg! Ik zou mijn hond nl nooit op voorbijgangers laten uitvallen en dat gewoon negeren binnen. Dat is net zo aso als dit briefje wat mij betreft.

Dat is wat ik uit het briefje lees eigenlijk. Of ze willen vergiftigen is natuurlijk heel erg de vraag. Iets opschrijven is nog niet iets doen. :wink:
Afbeelding
Gebruikersavatar
Giza
geregistreerd lid
Berichten: 10
Lid geworden op: 12 aug 2012 08:59
Mijn ras(sen): Golden Retriever
Aantal honden: 1

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Giza »

http://www.omroepbrabant.nl/?news/24489 ... tukje.aspx

hier is een uitgebreider verhaal van het gebeuren.
Gebruikersavatar
dagmar88
Zeer actief
Berichten: 47376
Lid geworden op: 27 aug 2009 22:54

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door dagmar88 »

Voor om te vragen

:LOL:
Lizzie.
Zeer actief
Berichten: 11584
Lid geworden op: 24 okt 2010 19:49
Mijn ras(sen): Poedel

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Lizzie. »

Het zal je buren maar zijn zeg :O: denk niet dat het om een tiener gaat hoor, want die schrijven geen briefjes meer. Dat is zo 1975, alles word uitgeprint :D
Afbeelding
Gebruikersavatar
marian*
Erelid
Berichten: 32600
Lid geworden op: 10 feb 2003 18:01
Mijn ras(sen): Drentsche Patrijshond
Aantal honden: 1
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door marian* »

Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
Afbeelding
Uit het oog maar nooit uit het hart
Max 24/8/'94-11-4-'11,Bente 27/4/'99-23/11/'10
Gebruikersavatar
mercedes2803
Zeer actief
Berichten: 14230
Lid geworden op: 03 jun 2003 02:14
Mijn ras(sen): Stiefhond Hummer - Franse Bull
Aantal honden: 1

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door mercedes2803 »

marian* schreef:Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
:LOL: :goeie: meen je dat nou ?
Ik zou overigens als echtpaar zijnde ook poessslief doen in de media hoor als ik zo';n briefje kreeg...
iets met stroop en vliegen...
Hopende idd dat je erachter komt wie het briefje geschreven heeft..

Maar wat ik ECHT zou doen als de briefschrijver bekend werd en alsnog een gesprek aan wilde gaan ?
Mwah...dat ga ik maar niet openbaar op een HF schrijven :engel:
Gebruikersavatar
dagmar88
Zeer actief
Berichten: 47376
Lid geworden op: 27 aug 2009 22:54

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door dagmar88 »

mercedes2803 schreef: Maar wat ik ECHT zou doen als de briefschrijver bekend werd en alsnog een gesprek aan wilde gaan ?
Mwah...dat ga ik maar niet openbaar op een HF schrijven :engel:

Die hoogst intelligente wijkagent is er al bij betrokken he :engel:
S@ndr@
Zeer actief
Berichten: 63931
Lid geworden op: 24 jul 2006 14:13

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door S@ndr@ »

marian* schreef:Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
De directe buren hebben er geen last van en het beest blaft zelden staat er in het stuk,.. iets of iemand is zich vreselijk aan het opwinden om niet heel veel denk ik :denken:
Gebruikersavatar
Cinnepin
Zeer actief
Berichten: 2233
Lid geworden op: 03 jan 2016 13:58
Mijn ras(sen): boerenfox en border collie
Aantal honden: 2

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door Cinnepin »

Ik had hem op fb ook voorbij zien komen. Is toch niet normaal meer?
Afbeelding
Gebruikersavatar
marian*
Erelid
Berichten: 32600
Lid geworden op: 10 feb 2003 18:01
Mijn ras(sen): Drentsche Patrijshond
Aantal honden: 1
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door marian* »

marian* schreef:Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
Ik quote mezelf maar even en maak een belangrijk woordje rood en vet.
Het kan natuurlijk best zijn dat ze zich om niks ergeren maar wat is niks?
Afbeelding
Uit het oog maar nooit uit het hart
Max 24/8/'94-11-4-'11,Bente 27/4/'99-23/11/'10
Gebruikersavatar
dagmar88
Zeer actief
Berichten: 47376
Lid geworden op: 27 aug 2009 22:54

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door dagmar88 »

marian* schreef:
marian* schreef:Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
Ik quote mezelf maar even en maak een belangrijk woordje rood en vet.
Het kan natuurlijk best zijn dat ze zich om niks ergeren maar wat is niks?

Waarom?
Gebruikersavatar
marian*
Erelid
Berichten: 32600
Lid geworden op: 10 feb 2003 18:01
Mijn ras(sen): Drentsche Patrijshond
Aantal honden: 1
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door marian* »

dagmar88 schreef:
marian* schreef:
marian* schreef:Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
Ik quote mezelf maar even en maak een belangrijk woordje rood en vet.
Het kan natuurlijk best zijn dat ze zich om niks ergeren maar wat is niks?

Waarom?
Wat de een veel vindt kan de ander weinig vinden.
Als hondenmensen kunnen wij misschien wel veel meer van honden hebben dan iemand die er weinig mee heeft.
Net zoals als die katteneigenaren die het doodnormaal vinden dat iedereen de kak van hun kat maar moet accepteren zeg maar.
Afbeelding
Uit het oog maar nooit uit het hart
Max 24/8/'94-11-4-'11,Bente 27/4/'99-23/11/'10
Gebruikersavatar
renee-uk
Zeer actief
Berichten: 51685
Lid geworden op: 02 mei 2008 00:49
Mijn ras(sen): duitse herder
Aantal honden: 1
Locatie: Coventry UK

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door renee-uk »

marian* schreef:
dagmar88 schreef:
marian* schreef:
marian* schreef:Als die hond constant buiten loopt te blaffen kan ik me voorstellen dat je je dood ergert, maar pak dan de eigenaren aan en geef de hond niet de doodstraf.
Ik hoop dat briefschrijfster zich meldt en het gesprek nog durft aan te gaan met de eigenaren van de hond.
Ik quote mezelf maar even en maak een belangrijk woordje rood en vet.
Het kan natuurlijk best zijn dat ze zich om niks ergeren maar wat is niks?

Waarom?
Wat de een veel vindt kan de ander weinig vinden.
Als hondenmensen kunnen wij misschien wel veel meer van honden hebben dan iemand die er weinig mee heeft.
Net zoals als die katteneigenaren die het doodnormaal vinden dat iedereen de kak van hun kat maar moet accepteren zeg maar.
nou, ik ben een groot hondenliefhebber en een nog grotere dhliefhebber, maar als er bij mij in de straat een dh in de voortuin gehouden werd die bij iedere voorbijganger een blafconcert gaf zou ik toch wel even gaan vragen of daar niet wat aan gedaan kon worden. :schrik:

anoniem briefjes schrijven en daarin doodsbedreigingen uiten vind ik laf en te gek om los te lopen, wat de overlast ook mag zijn.
ga gewoon even langs en kom je er niet uit haal je de wijkagent er maar bij.
Afbeelding

you can never replace the dogs you've lost, but you can always find a new one to love
Gebruikersavatar
ranetje
Zeer actief
Berichten: 55814
Lid geworden op: 10 apr 2006 11:41
Mijn ras(sen): Griffon Korthals
Aantal honden: 1
Locatie: Gelderland

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door ranetje »

renee-uk schreef:
marian* schreef:Wat de een veel vindt kan de ander weinig vinden.
Als hondenmensen kunnen wij misschien wel veel meer van honden hebben dan iemand die er weinig mee heeft.
Net zoals als die katteneigenaren die het doodnormaal vinden dat iedereen de kak van hun kat maar moet accepteren zeg maar.
nou, ik ben een groot hondenliefhebber en een nog grotere dhliefhebber, maar als er bij mij in de straat een dh in de voortuin gehouden werd die bij iedere voorbijganger een blafconcert gaf zou ik toch wel even gaan vragen of daar niet wat aan gedaan kon worden. :schrik:

anoniem briefjes schrijven en daarin doodsbedreigingen uiten vind ik laf en te gek om los te lopen, wat de overlast ook mag zijn.
ga gewoon even langs en kom je er niet uit haal je de wijkagent er maar bij.
Nou ja, dit zeggen de directe buren:
'Blaft zelden'
"Hij blaft zelden en ook directe buren hebben aan het echtpaar laten weten dat zij totaal geen last van de hond hebben", zegt Huub. "De buren vinden het zelfs heel vervelend dat deze brief is gestuurd."
Dus heel erg kan het toch niet zijn lijkt me?
Afbeelding
"The perfection of a life with a gundog, like the perfection of an autumn, is disturbing because you know, even as it begins, that it must end.
Time bestows the gift and steals it in the process."
(citaat van George Evans)
Gebruikersavatar
renee-uk
Zeer actief
Berichten: 51685
Lid geworden op: 02 mei 2008 00:49
Mijn ras(sen): duitse herder
Aantal honden: 1
Locatie: Coventry UK

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door renee-uk »

ranetje schreef:
renee-uk schreef:
marian* schreef:Wat de een veel vindt kan de ander weinig vinden.
Als hondenmensen kunnen wij misschien wel veel meer van honden hebben dan iemand die er weinig mee heeft.
Net zoals als die katteneigenaren die het doodnormaal vinden dat iedereen de kak van hun kat maar moet accepteren zeg maar.
nou, ik ben een groot hondenliefhebber en een nog grotere dhliefhebber, maar als er bij mij in de straat een dh in de voortuin gehouden werd die bij iedere voorbijganger een blafconcert gaf zou ik toch wel even gaan vragen of daar niet wat aan gedaan kon worden. :schrik:

anoniem briefjes schrijven en daarin doodsbedreigingen uiten vind ik laf en te gek om los te lopen, wat de overlast ook mag zijn.
ga gewoon even langs en kom je er niet uit haal je de wijkagent er maar bij.
Nou ja, dit zeggen de directe buren:
'Blaft zelden'
"Hij blaft zelden en ook directe buren hebben aan het echtpaar laten weten dat zij totaal geen last van de hond hebben", zegt Huub. "De buren vinden het zelfs heel vervelend dat deze brief is gestuurd."
Dus heel erg kan het toch niet zijn lijkt me?
als ie inderdaad zelden blaft is het helemaal te gek om los te lopen!
Afbeelding

you can never replace the dogs you've lost, but you can always find a new one to love
Gebruikersavatar
crutz
Zeer actief
Berichten: 35424
Lid geworden op: 22 apr 2002 00:24
Mijn ras(sen): Mechelse Herders (FCI)
Aantal honden: 7
Locatie: Zegveld
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door crutz »

Nanna schreef:
dagmar88 schreef:Voor om te vragen

:LOL:
Tis wel Helliemond he.
Niks mis met Helliemond, zit er 3x in de week met veel plezier en is zo door de jaren heen een vd meest relaxte verenigingen die ik meemaak.
Gebruikersavatar
marian*
Erelid
Berichten: 32600
Lid geworden op: 10 feb 2003 18:01
Mijn ras(sen): Drentsche Patrijshond
Aantal honden: 1
Locatie: Arnhem
Contacteer:

Re: dreigbrief

Ongelezen bericht door marian* »

ranetje schreef:
renee-uk schreef:
marian* schreef:Wat de een veel vindt kan de ander weinig vinden.
Als hondenmensen kunnen wij misschien wel veel meer van honden hebben dan iemand die er weinig mee heeft.
Net zoals als die katteneigenaren die het doodnormaal vinden dat iedereen de kak van hun kat maar moet accepteren zeg maar.
nou, ik ben een groot hondenliefhebber en een nog grotere dhliefhebber, maar als er bij mij in de straat een dh in de voortuin gehouden werd die bij iedere voorbijganger een blafconcert gaf zou ik toch wel even gaan vragen of daar niet wat aan gedaan kon worden. :schrik:

anoniem briefjes schrijven en daarin doodsbedreigingen uiten vind ik laf en te gek om los te lopen, wat de overlast ook mag zijn.
ga gewoon even langs en kom je er niet uit haal je de wijkagent er maar bij.
Nou ja, dit zeggen de directe buren:
'Blaft zelden'
"Hij blaft zelden en ook directe buren hebben aan het echtpaar laten weten dat zij totaal geen last van de hond hebben", zegt Huub. "De buren vinden het zelfs heel vervelend dat deze brief is gestuurd."
Dus heel erg kan het toch niet zijn lijkt me?
Lijkt mij ook hoor, maar je hebt figuren.....
Afbeelding
Uit het oog maar nooit uit het hart
Max 24/8/'94-11-4-'11,Bente 27/4/'99-23/11/'10
Plaats reactie

Terug naar “Dier en Leed”