Gisteren tijdens de wandeling. Ik zag het zelf alleen maar omdat ik in het struikgewas tuurde of het longkruid al opkwam.
Misschien even het plaatje zoomen om te zien wat ik zag.

Moderator: moderatorteam
Alle jonge wild dat min of meer onbeschermd in het veld ligt (dus niet in een hol en ook niet constant bij de moeder die zou kunnen beschermen) heeft weinig of geen geur.Hazenrein schreef: ↑10 mar 2023 17:04 Ja een reekalfje inderdaad. Ik moest zelf echt vier keer kijken, zo goed gecamoufleerd is het. En het lag daar stilletjes te liggen.
Ik durfde niet dichterbij om een foto te maken, het is niet mijn bedoeling om de boel te verstoren. Ik ga er namelijk vanuit dat moeders het kalf daar tijdelijk heeft achtergelaten om het straks weer op te halen.
De honden liepen er straal voorbij, terwijl er laten we zeggen nog geen meter tussen hen en het kalf zat. Maar ergens in mijn achterhoofd zit dat reekalfjes geen of weinig geur hebben, juist om te voorkomen dat ze makkelijk op te speuren zijn. @ranetje weet jij daar meer van?
![]()