woeferdink schreef:ja sorry hoor maar wij hebben haar niet van spanje gehaald !
het asiel in spanje wou dat zelf omdat het daar overvol zat .
Ik weet het. Nelson, de hond in mijn onderschrift en dus ook mijn hond komt ook uit Spanje. Ik weet dus inderdaad dat de honden het daar niet best hebben. Wel is het een omgeving die ze kennen. De honden daar leven in groepen, in de asiels lopen ze in groepen. Alleen zijn is voor dat type hond niet okee, ze hebben het niet geleerd, zijn het niet gewend en ze voelen zich er niet prettig bij.
Ze kunnen het leren, maar niet door ze plomp verloren op te sluiten in de tuin.
Heeft ze een hok?
Ik denk echt dat je je hond doodongelukkig maakt met hoe ze nu moet leven. In Spanje in een asiel zitten is misschien wel beter dan bij jou in de tuin weggesloten. Dat is ieder geval een stuk eenzamer.
In een asiel zijn er nog andere honden en er gebeurd nog wat.
Ik heb het asiel waar ze vandaan komt aangeschreven in de hoop dat ze iets voor je hond kunnen doen en misschien dat ze voorlichting kunnen geven richting je moeder.
Ik vind deze gang van zaken erg verdrietig voor je hond. Ze verdient beter.