Pagina 1 van 1

"ben jij het?"

Geplaatst: 10 mei 2006 16:05
door Moos
Als Bram nog ligt te slapen en Moos wel wakker is geworden (overdag na een lange wandeling bijvoorbeeld), dan gaat Moos altijd even Bram 'checken'. Ik kan me herinneren dat hij dit bij Saar ook wel deed toen ze wat jonger was, maar de laatste maanden heb ik hem het bij haar niet meer zien doen.

Maar nu doet hij het dus bij Bram. Hij loopt dan naar hem toe, met een vrij lage houding, oortjes naar achteren en snuffelt dan heeeel zachtjes even aan hem. Soms geeft hij hem ook nog een zachte lebber over zijn oor ofzo. Vaak wordt Bram dan wakker en dan lebbert hij Moos' bek af.

Ik vind het een vreselijk koddig gezicht. Vooral omdat Moos er totaal geen dominante houding bij aanneemt. Het lijkt bijna vaderlijk even zijn kroost kort checken en liefkozen ofzo.

Waarom doet Moos dit? Soms lijkt het ook wel of hij even komt checken of dat wel dat ene reutje is wat hij toch eigenlijk wel lief vindt ofzo.

Geplaatst: 11 mei 2006 12:14
door Ozzfest
King doet dit bij Happy,(King is de jonge Rottweiler) ik zie er geen kwaad in.

Geplaatst: 11 mei 2006 12:52
door BeƫlzeBubble
Misschien is het een soort van "instoppen" ofzo. Cas doet het ook bij Smekje en bij de katten. Even zijn neusje tegen ze aanduwen en dan is het weer goed.