Op de leeftijd van ongeveer 7 maanden is hij gevonden op straat in Athene en heeft toen 1 jaar in het asiel in Athene gezeten.
Wat er dus tot 7 maanden is gebeurd, dat weet ik niet en zou ik wel willen weten.
Toen wij hem kregen was hij wel zindelijk, al poepte hij van angst wel op de rieten salontafel ( :N:
Hij schooierd bijna nooit, hij eet ook nooit eten van de straat. Ik weet niet of dit standaard gedrag is voor ex-zwerfhonden dat ze dit wel doen?
Toen hij bij ons kwam, was hij bv bang voor harde wind of krakende takjes, maar ook dat zegt volgens mij weinig omdat hij zo in de war was dat hij volgens mij gewoon voor alles en iedereen bang was.
Hij is enorm sociaal met alle soorten honden, maar ook dat kan hij in het asiel opgepikt hebben lijkt mij en hoeft niet perse van lang zwerven te zijn.
Verder is hij bang voor mensen en vooral voor kinderen, dit kan door nare ervaringen op straat komen maar ook door slechte socialisatie of slechte behandeling wel in een gezin.
Uit welke gedragingen zou ik nu iets op kunnen maken?
