Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

raakvlakken!

Moderator: moderatorteam

sank

raakvlakken!

Ongelezen bericht door sank »

Hallo heeft iemand nog een goed ideetje voor de problemen met INGANG raakvlakken??mijn hond maakt zulke grote sprongen dat hij er straal over heen vliegt! uitgang is perfect .heb al van alles geprobeerd touch werkt niet echt vaak moet ik voor de hond al voorbij het raakvlak zijn en dan gaat ie nog sneller!Niet dat ie er niet over heen springt als ik er bij sta hoor!!
Gebruikersavatar
*Anita*
Zeer actief
Berichten: 6232
Lid geworden op: 08 jan 2006 14:03
Mijn ras(sen): het Markiesje en border collie
Aantal honden: 1
Locatie: Bergeijk

Ongelezen bericht door *Anita* »

Pardoes heeft ook problemen gehad met opgang raakvlakken.
Door tempo te vertragen net voor de oploop heb ik dit kunnen verhelpen.
Moet zeggen dat ik een hond heb die makkelijk weer versneld en ook makkelijk vertraagt.
Voor altijd in mijn gedachte Pardoes en Harley
Afbeelding
Gebruikersavatar
Jorda
Actief
Berichten: 164
Lid geworden op: 23 aug 2004 14:16
Locatie: Omgeving Utrecht

raak

Ongelezen bericht door Jorda »

Net als Anita! Heel even een stap inhouden en desnoods heel kort een attentie commando. Althans, dat werkt goed bij mijn hond. Ik houd iets in en zeg tegen haar dat ze moet opletten. Ze houdt dan iets in, pakt het raakvlak en gaat weer in volle vaart verder. Succes.

Greetz van Jorda.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Boss of Ryu
Vaste gebruiker
Berichten: 39
Lid geworden op: 10 okt 2005 17:58
Locatie: Poortugaal

Tip van iemand anders

Ongelezen bericht door Boss of Ryu »

Ja, deze tip is niet van mij maar van iemand anders die ik ook die vraag heb gesteld bij mijn eigen onderwerp 'eerste hulp bij behendigheid'.
Zij had op een manier getraind waarbij een clicker tussen twee plankjes is geplaatst. Natuurlijk zit er wel een scharnier aan vast natuurlijk. Maar denk er wel aan dat de plank plat op de raakvlakken ligt anders kan je jouw hond lelijk bezeren! Ik ga het zelf ook proberen met een zelfgemaakt clickerplankje dus misschien later meer op mijn thread.
En dat is toch wel erg zonde als je zo hard voor wedstrijden traint...

By the way zijn jullie op de hoogte van de veranderingen die plaats gaan vinden op 1 januari 2007 :denken: ?

De hoogte van de kattenloop wordt flink verlaagd en de hoek van de schutting blijft geen 90° maar wordt 102° :eek: . En dit geldt dan voor alle klassen!!!
Grrrr(oeten) van Ryu
Plaats reactie

Terug naar “Agility en Flyball”