Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Is er interesse om een gezamenlijke wandeling te maken in Drenthe?
Zat leuke bossen om te overvallen lijkt mij zo
Alle suggesties zijn welkom uiteraard.
----------------------------------------
Datum: Zaterdag 9 juni Tijd: 13.00 Plaats: "Gat van Homan Free" - plas bij Gieten
Verzamelen bij de dagcamping.
Lijkt mij een goed en gezellig plan!
Al kan Storm nog geen hele stukken lopen maar dat komt vanzelf. Prachtige provincie is Drenthe in ieder geval wel. We hebben genoeg te wandelen hier
Laatst gewijzigd door Sucha op 20 mei 2007 14:20, 1 keer totaal gewijzigd.
Op zich ben ik wel voor, maar hangt er vanaf wanneer... eind juni zal ik druk zijn me de verhuizing, en begin juli ook nog .. en anders kom ik gewoon een volgende keer weer
Often people say to me that grand bassets are not trainable and even think that they're not so smart. I think the grand basset makes most breeds look like they're brain dead d'Artagnan, Pompidou & Lune.
Wat denken jullie van 3 of 10 juni? Dat zijn beide zondagen. Of komt een andere dag beter uit? Ik heb niet echt ervaring met het organiseren van een wandeling op dit forum dus ik weet niet wat gebruikelijk is? Ik dacht qua tijd aan een wandeling van ongeveer een uur, is dit geschikt of te lang/kort? Suus is niet meer de jongste, ze vindt wandelen wel heel erg leuk maar na een uur houdt ze het meestal wel voor gezien. En wat lijkt jullie een geschikte plaats (ook lettende op de bereikbaarheid)? Voor mij maakt het niet zoveel uit want ik heb een auto.
Yunyah schreef:Wat denken jullie van 3 of 10 juni? Dat zijn beide zondagen. Of komt een andere dag beter uit? Ik heb niet echt ervaring met het organiseren van een wandeling op dit forum dus ik weet niet wat gebruikelijk is? Ik dacht qua tijd aan een wandeling van ongeveer een uur, is dit geschikt of te lang/kort? Suus is niet meer de jongste, ze vindt wandelen wel heel erg leuk maar na een uur houdt ze het meestal wel voor gezien. En wat lijkt jullie een geschikte plaats (ook lettende op de bereikbaarheid)? Voor mij maakt het niet zoveel uit want ik heb een auto.
Het gebeurt idd vaak dat iemand een datum neergooit en dan hoor je wel wie er kunnen.
Mij maakt het niet uit trouwens, ik kan beide dagen
Een uur wandelen is redelijk...maar sommigen wandelen liever wat langer. Vooral als je zelf van wat verder komt is het een beetje jammer om een uur te rijden voor een uur wandelen, snappie?
Dwingelderveld was erg leuk toen we daar een keer waren.
Baggelhuizerplas in Assen is ook leuk
OF het Asserbos?
Heb jij nog ideeen?
De Baggelhuizerplas ben ik zelf niet echt heel wild van, vooral nu het warmer wordt zijn daar veel kinderen in het weekend om te zwemmen. Voor mij verder geen probleem, maar ik weet niet of het geschikt is voor een groep honden? Ik woon bijna naast die plas, dus wat dat betreft geen probleem.
Verder is er iets verderop bij het Fochtelooërveen een mooi gebied om te wandelen. Honden mogen daar ook los en er is een uitkijktoren. Het hele rondje is 6 kilometer geloof ik.
Of bij Appelscha, daar is ook wel een leuk wandelgebied, ook op de meeste plaatsen loslopen toegestaan. En verder mogen volgens mij in de meeste bossen honden loslopen hier, ik zie althans bijna nooit van die 'aanlijn-bordjes'.
Het weekend van 3 juni komt mij niet echt uit. 2 Juni zit ik in belgie, en 3 juni zijn we op een show met mowan. Het weekend daarop lukt beter voor zover ik nu kan zien.
Groeten Suus
Often people say to me that grand bassets are not trainable and even think that they're not so smart. I think the grand basset makes most breeds look like they're brain dead d'Artagnan, Pompidou & Lune.
2 juni kan ik wel, om 13:00 vind ik goed, vroeger mag van mij ook wel
kies een plekje uit waar je wilt wandelen zou ik zeggen het is nu jouw feestje
Ik vier graag mee indien je echt niet langer dan een uurtje kiest. Ik moet Storm anders te lang tillen, omdat hij nog niet zo lang achtereen mag lopen/wandelen. Als je langer wilt ga ik niet mee, maar dan ga ik een andere keer mee
Veel verschillende voorkeuren voor data dus! Laten we eens kijken of we er uit komen...
Ik vind persoonlijk een zaterdag ook goed. Zaterdag 2 juni moet Suus alleen wel naar de trimmer tussen 10.00-11.30, dus 13.00 is voor mij wel haalbaar. Krijgen jullie wel te maken met een stiekelig en geparfumeerd chagerijnig mormel want ze houdt persoonlijk niet zo van die dagen waarop iemand besluit haar haren er uit te gaan trekken Neehoor, geen probleem.
Welke dag komt jullie dan het beste uit? 13.00 vind ik wel een mooie tijd overigens.
Zaterdag 2 juni
Zondag 3 juni
Zaterdag 9 juni
Zondag 10 juni
En qua plaats?
Mijn voorkeur gaat uit naar een plaats waar de honden los mogen, locatie vind ik niet zo belangrijk. Ik woon zelf vlakbij Assen en ik heb een auto. Wilde wel proberen het zo centraal mogelijk te houden.
Wij willen ook graag mee.
Datum en tijd maakt niet uit als we het maar een week van te voren weten ivm werkbriefjes.
En als de wandeling langer wordt als een uur wil ik ook wel pupdraagster zijn hoor
donna schreef:...En als de wandeling langer wordt als een uur wil ik ook wel pupdraagster zijn hoor
kijk dit is fijn
ik ben op zoek naar een bolderkar via marktplaats dus misschien kunnen we " prins" Storm tegen die tijd dan al hele stukken trekken en hoef ik niet zo op de tijd te letten met wandelen
Ik kan 9 of 10 juni wel, 3 juni wandelen wij met cavaliers in Appelscha en het lijkt me iets te gortig om dan 2 juni ook nog weg te gaan. Locatie maakt me niet zoveel uit. Ik moet toch rijden. Ik kom dan denk ik met 1 cavalier en 1 kelpie. Misschien wel allemaal maar dan moet mijn vriend toch even mee want de oudste moet in de fietskar want zij mag niet lange stukken meer lopen.
Bianca_Storm schreef:ik ben op zoek naar een bolderkar via marktplaats dus misschien kunnen we " prins" Storm tegen die tijd dan al hele stukken trekken en hoef ik niet zo op de tijd te letten met wandelen
Wij doen Suus bij het fietsen in de rugzak. Klinkt misschien raar, maar het is zo'n grote kampeer rugzak en daar gaat dan een deken in en daar ligt ze dan op, vindt ze echt heerlijk. Ook heel goed te doen met een hondje van 7 kilo. Krijg je wel heel veel mensen die roepen: "Jullie hondje slaapt!"
Ik krijg trouwens het idee dat zondag 10 juni het beste schikt. Zullen we die dag afspreken om 13.00? Nu nog een plaats...
In de eerdere antwoorden dacht ik te zien dat de zondag juist geen probleem was. Mijn fout dan! Dan verzetten we het naar 9 juni, ik zal de titel ook even aanpassen.
Yunyah schreef:In de eerdere antwoorden dacht ik te zien dat de zondag juist geen probleem was. Mijn fout dan! Dan verzetten we het naar 9 juni, ik zal de titel ook even aanpassen.
Goed...
Zaterdag 9 juni om 13.00 dan?
Plaats?
Ik heb het nog eens teruggelezen mar kan daar echt niets over terug vinden . 9 Juni is prima. de tijd ook .
Wat mij betreft hoeft dat ook niet, Suus is bang voor water.
Maar als de rest graag wil zwemmen moeten we misschien toch naar Baggelhuizerplas gaan? Ik ben daar alleen niet zo op in dit seizoen want dan zijn er altijd zoveel jongeren, die ook de nodige rotzooi (chipszakken enzo) achterlaten waar de honden dan weer aan kunnen zitten. Zijn er geen andere plassen in de buurt waar honden wel mogen komen?
Nee Hemelriek is verbieden voor honden. Kan best op die foto's hebben gestaan maar dan was ze illegaal bezig Maar daar vlakbij zit ook een plas, ben daar wel eens met Suus geweest. Als je de N34 neemt en dan vanaf die rotonde komt richting Gieten moet je afslaan bij Gieten...niet linksaf Gieten in maar naar rechts richting Rolde/Eext en dan direct weer linksaf zodat je parallel komt te rijden aan de N34. Dan ga je ergens rechts en daar is een mooie plas. Daar zouden we eventueel ook kunnen wandelen? Daar is het ook vrij rustig, plus een bos erbij.
Laatst gewijzigd door Yunyah op 27 mei 2007 17:10, 1 keer totaal gewijzigd.
ik kan langer wandelen want ik heb inmiddels een bolderkar voor Storm.
kun je iets concreter de naam noemen van de plas, of een straat met parkeerplaats ofzo want anders weet ik zeker dat ik het niet kan vinden