Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Wandelmaatje gezocht in omgeving Breda

Wilt u graag eens gezamenlijk wandelen met de honden, zoekt of kent u een leuke wandelroute ? Vermeld het hier !

Moderator: moderatorteam

fabiola
Actief
Berichten: 282
Lid geworden op: 20 jul 2007 19:35

Wandelmaatje gezocht in omgeving Breda

Ongelezen bericht door fabiola »

Ik ben pas in de regio Breda komen wonen. Ik loop veel met mijn hond, ook in het bos, vaak wandelingen van rond de 2 uur (maar daar moet ik wel eerlijk bij zeggen dat ik mijn dochter van 3 mee heb met een wandelwagen, dus ik loop niet erg snel). Maar alleen is ook maar alleen en mijn hond Mia is gek op andere honden.

Dus wie heeft er zin om af en met ons te komen wandelen? Ik heb een auto, dus de hele regio Brabant West is prima. Meerdere mensen is ook leuk. Misschien ook met kleine kinderen? Kan ik meteen wat meer van de omgeving zien. Ik ben nog niet verder gekomen dan Ulvenhout, Chaam en Rijsbergen.

Mia is een hele sociale hond en kan eigenlijk met iedere hond opschieten. Sommige vindt ze minder leuk, maar er zijn nooit moeilijkheden. Zelfs met honden waarvan mensen zeggen dat hij moeilijk is met andere honden, gaat met Miep vaak prima.

Groetjes,
Fabiola
fabiola
Actief
Berichten: 282
Lid geworden op: 20 jul 2007 19:35

Ongelezen bericht door fabiola »

jammer hoor...
Plaats reactie

Terug naar “Wandelen met de hond”