Hier geloof ik helemaal niets van, wat denken jullie?
Ik heb zelf twee/drie rassen in gedachte waar dit een kruising van zou kunnen zijn, maar wacht even de reacties af.


Moderator: moderatorteam



Ze hebben de ouders niet gezien, het pupje in nml bij mijn buurman gedumpt door Poolse mensen die plotseling terug moesten naar Polen omdat ze hier illegaal bij iemand in huis woonden.Elmar schreef:Hebben ze de moeder gezien? Dan zou dat al dudelijk zijn.
Ik zie er geen bulldog of andere dogachtige in. Wel mogelijk een herderachtige. Ben benieuwd wat de oren gaan doen, lijken nog een beetje groot voor een herder, maar je weet het nooit. Zou dan eventueel ook nog dobermann in kunnen zitten, of eventueel wel een labrador, hoewel je dan een iets minder spits snoetjes zou verwachten. RR zou ook kunnen.




Ze gaat vandaag naar Amsterdam, bij iemand in de opvang.Sabby schreef:ach wat een poepie, als het niet lukt met een mandje weet ik nog een lieve hondenbaas waarvan ik zeker weet dat hij opslag verliefd is en het beestje een warm mandje wil geven
