Zo is ben ik ooit begonnen met Finn ik vond het toen plezierig om te doen dus dacht met een nieuwe volwassen hond erbij .. wellicht is behendigheid voor Bluf en mij ook wel wat!
Van tevoren was me gezegd haar voor de training rustig te houden en niet te veel doen...(dat is dus niet gelukt, we kwamen met de wandeling na werk Jolly tegen, kruising border, en vriendinnetje van Finn.. tsja in het kader van socialisatie mocht ze dus lekker haar ding doen en dat was lekker rennen met Finn en Jolly, planken sjouwen en Finn en Bluf moesten natuurlijk ook even pootje baden.. )
Gisteravond om half negen was het zover, ze gingen kijken of de hond het kon, het leuk vond etc ..met Frolic in de zak en een balletje togen we naar het veld
Allemaal hondjes druk keffend en blaffend, allemaal verschillende soorten en maten..je zag haar denken.."wa's dit nu??"
Toen kwam Daantje de hoek om, de chihuawa waar Finn destijds ook mee kennis heeft gemaakt.. oeioei wat klein maar leuke ontmoeting
Devil waar ik destijds bij trainde kwam ook even neuzen en beide dames stonden kwispelend bij elkaar
Daarna aan de slag! eerst laag over de springtoestellen, al snel werden ze op wedstrijd hoogte gezet.. Bluf had de link nog niet tussen hoog en beloning gelegd.. of eigenlijk wel want ze sprong snel over en draaide direct terug voor de bal, wat me toch weer een gekneusde hand heeft gekost..de happerd!
Toen de tunnel... jaja ik aan de andere kant en zij met de trainster bij de tunnel.. dat ging niet werken, ze sprong eromheen, wilde bij mij komen maar niet via de tunnel! Die vrouw had het ook al snel gezien en riep me snel terug, Bluf vond het geloof ik niet zo leuk dat ze tegengehouden werd door die mevrouw
Dus wat ik te doen heb, ik gooi het balletje die tunnel in en rende door naar het einde en ja hoor! daar kwam ze met bal en al, even trekspelletje, lossen en zichtbaar balletje weer voor het einde van de tunnel gegooid en haar meegenomen, commando doorrrrrr! en boem daar ging ze! Daarna had ik zelf de bal, gaf commando en roets weer erdoorheen en belonen vanuit mijn zak! ging dus goed! De zwarte tunnel met knik ging ze zonder problemen door daarna, en de breed nam ze ook goed haha maar continue de beloning vragen he?!
Oh ja de band haha.. die werd flink behapt.. "wat nou band?!"ja ok vast en sjorren! "oh mag dat niet?! " uiteindelijk ging ze er doorheen, maar vrees dat bandhappen haar hobby gaat blijven..
Zelfs de wip hebben we gedaan.. de leidster zei dat ik haar links vast moest houden.. en zei stond aan de rechterkant.. dwingend/leidend min of meer erover dus.. daar dacht bluf anders over.. zowiezo vond ze het niet fijn door die andere mevrouw vastgehouden te worden en sprong ze dus ook de richting van die mevrouw eraf.. die acuut los liet
Mijn plan werkte beter.. mevrouw hield haar rechts vast en ik leidde haar met een frolic de wip op..op het rode vlak wachten.. deed ze keurig, de wip ging rustif naar beneden en bluf volgde keurig het frolicje en ging de wip af.. daarna dat nog twee keer geoefend en dat ging verder ook goed, met beloning he
Daarna nog even kort het springen de tunnel de wip en de breed en toen was het wel klaar hoor, zoveel indrukken en verschillende dingen.. ze was wel een beetje moe..
Bluf toonde zich zeer sociaal, naar mens en hond en men vond het een mooie hond maar ook een lieve hond (die kun je vast in je zak steken the!)
Kortom een leuk trainingsuitje.. daarna nog even Finn uit de auto gehaald, Bluf eruiteraard in, een jankende protesterende Bluf achterlatend nog even met Finn naar het veld gegaan, ook even kijken hoe die weer reageert in de situatie blaffende en rennende honden.. ging weer prima, geen borstel hij snufte wat rond begroette wat mensen alleen was er weer zo'n klein rotkreng die vanaf de schoot van de baas het nodig vond om te grommen en wilde gaan uitvallen, waarop Finn logischer wijs ook zijn houding veranderde en gevaarlijk laag terug begon te grommen, jammer weer, dat dat andere hondje (ook een reutje) zo deed eenmaal op de grond gezet door de baas nadat dat dier al drie keer flink aan het grommen was geslagen zonder reden..(Finn keek niet eens naar hem!) eenmaal op de grond gezet wist dat dier zich geen raad.. maar goed.. ben toen ook maar weggegaan,
volgende week gaan we weer, ben benieuwd hoe ze het gaat vinden
Ster topic:
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren
Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!
Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak
agility begin
Moderator: moderatorteam
-
- Zeer actief
- Berichten: 30418
- Lid geworden op: 29 jun 2007 23:44
- Aantal honden: 2
- Kaiou
- Zeer actief
- Berichten: 6455
- Lid geworden op: 14 mar 2008 11:13
- Mijn ras(sen): Barbet
- Aantal honden: 1
- Locatie: Rotterdam