
Nu Sam last heeft van zijn rug en toch wel erg graag op bed of op de bank ligt, zoek ik iets waardoor hij makkelijk erop en eraf kan, zonder te springen. Wie heeft er een idee?
Moderator: moderatorteam

Ik denk dat iedereen bedoelt dat schuim wat je ook vaak in dozen ziet, als je een tv koopt bijvoorbeeld,Sonnie1983 schreef:schuimrubber zakt toch in als ze er over heen lopen of heb ik dat?
Ligt aan het SG van het schuimrubber.Ellen. schreef:Ik denk dat iedereen bedoelt dat schuim wat je ook vaak in dozen ziet, als je een tv koopt bijvoorbeeld,Sonnie1983 schreef:schuimrubber zakt toch in als ze er over heen lopen of heb ik dat?
hebben ze van dat wit schuim erin zitten, wat uit kleine bolletjes bestaat, tenminste daar dacht ik meteen aan.
Dat zit dus in die dozen voor tegen de bescherming van beschadiging als de doos bijvoorbeeld valt oid.
Dat schuim wat IK bedoel is geen schuimrubber maar piepschuim.
En inderdaar, schuimrubber zakt in en is niet stevig, piepschuim wel.