Je weet natuurlijk niet hoeveel ervaring de zoon van TS heeft, hij is met honden opgegroeid, ik neem aan dat hij ze niet heeft opgevoed, maar wat goede tips van dit forum en van moeder, veel boeken lezen en gewoon consequent opvoeden, dan lijkt het me niet perse dat een wat moeilijker ras altijd in verkeerde handen is.
Mijn eerste hond is een oudduitse herder reu, hadden ze me misschien ook wel afgeraden als ik dat hier zo op het forum gevraagd had, maar het is de beste keus die ik ooit heb gemaakt.
Als hij werkelijk genoeg tijd in de hond steekt en dan inderdaad iets gaat doen met zijn werkkarakter (behendigdheid ofzo?) dan lijkt dat me helemaal niet zo verkeerd. En als hij ook ongeveer 4 uur per dag bezig is met school/werk moet dat wel te halen zijn.
Wel belangrijk dat hij zich goed verdiept in het ras, zodat hij wel weet dat het puur een werkhond is.
Kan hij zelf niet meelezen in dit topic, zou toch handig zijn?
