Afgelopen weekend dus met Roef gelopen in de DIT hal in Bergen op Zoom voor de Tunmatiswdstrijd
De dagen voor de wedstrijd had ik een beetje spijt dat ik mij had ingeschreven....2&3 graad bij elkaar in 1 groep en ik was een beetje bang voor te moeilijke parcoursen. Aangekomen zag ik tot mijn schrik dat ik ook nog als 1e moest beginnen bij elk parcours

..help...weg hier !!!
Nu ik thuis weer lekker op de bank zit,...kan ik alleen maar genieten van de heerlijke rondjes die ik heb gelopen met Roef. Ik heb een aantal fouten gemaakt met handlen, vooral op elk parcours op de palen, maar ik ben onwijs trots op mijn rommelbakkie

. Ze had heerlijk de vaart erin. En het mooiste van alles was dat als het even fout ging in het parcours, ze er weer snel bij was met haar koppie. Niet samen een uur durende discussie over de te vervolgen weg...maar gewoon hupsake...weer verder lopen. Sommige technische stukjes, bijvoorbeeld bij de start van de 2e jumping, vond ik haar echt waaaaaaaaaaaaaaannnnnzinnig goed (totdat ik weer een stomme wissel maak hihi)
Dus al met al een heerlijke wedstrijd met een aantal hele mooie stukjes. De parcoursen waren heerlijk te lopen en Roef had het prima naar haar zin.
Nanda moet nu alleen leren de palen goed aan te lopen.....want mijn timing is echt die van een aardbei

op alle 3 de parcoursen !
Hier nog wat beeldmatriaal van ons.
Jumping 1 (beetje onwenning...ff inkomen)
http://www.youtube.com/watch?v=GxAOwojMTio
Vast (mooie stukjes)
http://www.youtube.com/watch?v=jqm0a5_QKjA
Jumping 2 (ons lekkerste rondje)
http://www.youtube.com/watch?v=_NF2YN_ctg8
Groetjes
Nanda