Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Hond verdwijnt levenslang achter tralies

Nieuws over dierenleed.
Niet geschikt voor jonge kinderen.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Marco88
Zeer actief
Berichten: 1298
Lid geworden op: 25 jun 2013 12:10
Mijn ras(sen): nova scotia duck tolling retriever
Aantal honden: 1

Re: Hond verdwijnt levenslang achter tralies

Ongelezen bericht door Marco88 »

zoveel ''dierenactivisten'' en geen enkele die hem in huis neemt :)
Afbeelding
Gebruikersavatar
Hanneke2
Zeer actief
Berichten: 14267
Lid geworden op: 30 nov 2002 22:22
Aantal honden: 2

Re: Hond verdwijnt levenslang achter tralies

Ongelezen bericht door Hanneke2 »

Tara schreef:
Ireen schreef:Zijn familie en de eigenaren wilden dat de hond werd afgemaakt, maar kregen al gauw dierenrechtenactivisten op hun dak.
Dierenrechtenactivisten hebben helemaal niet het beste met dieren voor, maar dat was al bekend.
Da's een beetje kort door de bocht, ben wel met je eens dat sommigen finaal doorslaan en zelfs het hebben van huisdieren willen verbieden :piew: en dit verhaal is ook te idioot voor woorden, maar zonder die mensen die zich tot aan arrestaties toe hebben ingezet voor dierenwelzijn zou er nu heel wat minder bereikt zijn op het gebied van dierenbescherming.

Maar over die hond levenslang voor straf in een bench, ik ben blij dat zoiets in de meeste landen domweg niet zou kunnen. Ik denk dat een rechter hier in ieder geval uit z'n ambt gezet zou worden wegens onvermogen of wegens knetterkierewiet zijn.

Ik zag het trouwens vanochtend ook bij RTL Nieuws, en ik denk dat ik voortaan 's ochtends RTL maar mijdt. Het is om de haverklap dat ik met mijn slaperige hoofd met allerlei dierenleed wordt geconfronteerd in het kader van 'Wat ons opviel in de media'. Zoals dat dieptrieste babybeertje dat van de week ook langskwam. Zijn achterlijke opvanggezin knuffelt en speelt niet met hem, want 'dan hecht hij zich aan mensen'. Ja, idioten, daarom hou je zo'n beest ook niet in huis, en als er dan echt geen andere mogelijkheid is, dan moet je juist alsmaar contact maken en socialiseren. Van die speelgoedeend leert die beer echt niet met andere beren om te gaan, en dat arme ding is gedoemd tot een leven lang eenzaamheid.

Dierenleed door wreedheid is vreselijk, maar dierenleed door dommigheid is soms echt net zo erg.
Hanneke, Toto, Tika en Pindapoes
Plaats reactie

Terug naar “Dier en Leed”