Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Dode gele labrador gevonden

Nieuws over dierenleed.
Niet geschikt voor jonge kinderen.

Moderator: moderatorteam

laeken
Zeer actief
Berichten: 32016
Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
Aantal honden: 0

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door laeken »

sjaak-k schreef:Ah, oke. Nee ik zie er echt een groen blaadje in :mrgreen:
Aha, ik zag er een zwarte schaaf in met mijn kleurenblinde ogen. Groen zie ik totaal niet dus dan gebeuren die dingen wel eens. Ik denk overigens dat je bij een ongeval echt wel kan zien hoe en wat. Als er een foto van de hond gemaakt is en sectie is verricht dan weet je als kundig DA prima waaraan die hond is overleden.

En ik heb er even over nagedacht maar zou het niet zo kunnen zijn dat de eigenaar zich niet meldt omdat er inmiddels zoals altijd weer totale hysterie op FB is ontstaan? Doodsbedreigingen naar het adres van de eigenaar en in dit artikel ook meteen weer spreken over mishandeling? Dan durf je je als eigenaar domweg niet meer te melden kan ik me zo voorstellen. Dan zeg je, nee, ik heb hem niet mishandeld. Ja jaaa, en dan begint de ellende.

Ik vind die hond er gewoon veel te goed uitzien om door te gaan voor zwaar mishandelde hond. Eerst perfect verzorgen, naar een uitlaatplaats gaan met een tuigje om en daar je hond doodslaan en laten liggen? Dat gaat er bij mij echt niet in.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Ήυs
Zeer actief
Berichten: 6020
Lid geworden op: 03 jul 2013 13:11
Aantal honden: 2

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door Ήυs »

Tara schreef:Ik vind het heel raar om maar gelijk uit te gaan van mishandeling. Dat is namelijk nog steeds heel erg de uitzondering, en niet de regel.
Dat deze hond is aangereden lijkt mij heel wat aannemelijker.
Dat lijkt me ook een stuk aannemelijker dan mishandeling.
Gebruikersavatar
sjaak-k
Zeer actief
Berichten: 18327
Lid geworden op: 09 apr 2009 17:33
Mijn ras(sen): Kruising labrador, Toller & Labrador
Aantal honden: 3
Locatie: Ergens in Drenthe

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door sjaak-k »

Net als dat een simpele aanrijding tot inwendige bloedingen kan lijden kan één trap dat ook natuurlijk. Maar we zullen het wel nooit weten (of wel, we gaan het zien).
Afbeelding
laeken
Zeer actief
Berichten: 32016
Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
Aantal honden: 0

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door laeken »

sjaak-k schreef:Net als dat een simpele aanrijding tot inwendige bloedingen kan lijden kan één trap dat ook natuurlijk. Maar we zullen het wel nooit weten (of wel, we gaan het zien).
Ik denk dat de eigenaar zich al gemeld heeft. En ik denk ook echt dat je het verschil tussen een trap en een klap van de bumper wel kan zien op een foto. Een versplinterde schouder bv of zwaar inwendig letsel door 1 klap is domweg niet mogelijk met een trap. Mensen die hun honden mishandelen hebben honden die vol beurse plekken zitten en dan waarschijnlijk tweezijdig. Dus een hond die 1 klap heeft gehad en daaraan komt te overlijden moet bijna van Badr Hari zijn geweest. :oohja: :engel: Alleen die zou met stalen neuzen een trap kunnen geven die lijkt op de knal die een hond maakt als hij tegen een auto loopt. Dat is 1 klap en 1 punt waaruit alle verwondingen intern zijn ontstaan.
Afbeelding
laeken
Zeer actief
Berichten: 32016
Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
Aantal honden: 0

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door laeken »

Tara schreef:
laeken schreef: Ik vind die hond er gewoon veel te goed uitzien om door te gaan voor zwaar mishandelde hond. Eerst perfect verzorgen, naar een uitlaatplaats gaan met een tuigje om en daar je hond doodslaan en laten liggen? Dat gaat er bij mij echt niet in.
Neuh, bij mij dus ook niet.
Maar het gepeupel lijkt er zo vreselijk op te zijn gebrand om zielige of dooie dieren te wreken dat men al gauw op zoek lijkt te willen gaan naar een 'dader'.
Raar vind ik dat.
Ik ook. Ik kan mij zo voorstellen dat 1000 doodsbedreigingen op FB en de insinuatie dat het om mishandeling zou gaan een eigenaar weerhouden zich te melden. :schrik: :wink:
Afbeelding
laeken
Zeer actief
Berichten: 32016
Lid geworden op: 26 sep 2002 19:45
Aantal honden: 0

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door laeken »

Tara schreef:
laeken schreef:
Tara schreef: Maar het gepeupel lijkt er zo vreselijk op te zijn gebrand om zielige of dooie dieren te wreken dat men al gauw op zoek lijkt te willen gaan naar een 'dader'.
Raar vind ik dat.
Ik ook. Ik kan mij zo voorstellen dat 1000 doodsbedreigingen op FB en de insinuatie dat het om mishandeling zou gaan een eigenaar weerhouden zich te melden. :schrik: :wink:
Als het mijn hond zou zijn, dan zou ik dit erg graag buitenom het internet afgehandeld willen hebben.
Je zit er toch niet op te wachten dat de massa je ter verantwoording komt roepen?
Daarom denk ik dat de eigenaar zich al lang gemeld heeft bij de politie met de vraag of dit buiten internet om afgehandeld kan worden. :wink:
Afbeelding
bouvierpoedel
Zeer actief
Berichten: 51968
Lid geworden op: 08 dec 2009 06:32
Mijn ras(sen): Bouviers en grote poedels.

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door bouvierpoedel »

Jezus, weer iemand opgejaagd op FB zonder te weten wat er zich precies heeft afgespeeld.
De zogenaamde nieuwe nette wereldburgers met hoogstaande moraal. :piew:
Wat je zegt ben je zelfffff :lekkerpuh:
S@ndr@
Zeer actief
Berichten: 63931
Lid geworden op: 24 jul 2006 14:13

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door S@ndr@ »

de rivival of the witch hunt :ugh: het is modern- we hebben op dat vlak echt niet zoveel bij geleerd volgens mij.
Gebruikersavatar
Marco88
Zeer actief
Berichten: 1298
Lid geworden op: 25 jun 2013 12:10
Mijn ras(sen): nova scotia duck tolling retriever
Aantal honden: 1

Re: Dode gele labrador gevonden

Ongelezen bericht door Marco88 »

Devel schreef:Nou nog ff en de hype op hondjes doden van stafford rassen slaat over op andere rassen.
Bij Darko voel ik de chip trouwens ook niet... vraag me af of hij er eigenlijk nog wel zit hahaha.
Vaak worden ook non-pitbulls gebruikt als ''oefenhond'' voor hondengevechten, zodat de desbetreffende kampioen pitbull ervaring heeft.
Maar ik denk in dit geval ook wellicht aan een aanrijding.
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Dier en Leed”