Het gaat dan waarschijnlijk om oppas van 3 mei begin middag tot 4 mei eind middag of begin avond. Dan kan ik 'even' een late en vroege dienst achter elkaar draaien en heb ik de helft van m'n uren gemaakt van die week

Ergens in de driehoek Eindhoven/weert/Venray zoek ik een oppas.
Shib is een bejaarde reu van 12 jaar. Hij is chemisch gecastreerd, maar best wel een mannetje. Met ongecastreerde of grote gecastreerde reuen is geen optie. Een klein, gecastreerd reutje kan eventueel wel. Teven is sowieso geen probleem, al reageert hij wel op loopse teven.
Kleine huisdieren zijn geen probleem, katten in principe ook niet, maar hij vindt ze wel verrekte interessant.
Shib krijgt 2 maal per dag hartmedicatie en is bekend met lichte epilepsie al lijkt dit nu met de hartmedicatie onder controle te zijn.
Hij vindt het heerlijk om in het bos te lopen, maar als hij die 2 dagen alleen wat aangelijnde rondes door de wijk loopt, breekt hij de tent niet af.
Hij kan ook prima een paar uurtjes alleen blijven zonder te gaan blaffen of slopen.
Vergoeding is bespreekbaar.