Manuma schreef:Ik ken maar 1 hond niet, de rest is allemaal rustig. Er zitten wel grote honden tussen maar ze houden zich eigenlijk allemaal meer met zichzelf of hun eigen roedelmaat bezig.
Uma houdt ook niet van grote en drukke exemplaren. Het fijne van een groep is dat de drukkere honden elkaar dan ook opzoeken en niet de honden blijven lastig vallen die niet willen.
Mijn honden doen eigenlijk altijd wat voor zichzelf. Ook Manu. Ze hebben elkaar. De paden zijn breed en er is genoeg afleiding dus ze kunnen elkaar ook eenvoudig uit de weg

Thanks voor de uitleg!
Apple is niet zozeer asociaal, maar het is meer dat grote honden haar snel gebruiken als speelbal, waarop ze gaat piepen (ze vind een groep honden al spannend) en dat zorgt weer voor opwinding
Ik ga alleen deze keer wel afzeggen, Apple heeft wat met haar kaak dus ik wil haar even rustig houden aankomende dagen op de pijnstilling. Wil liever niet het risico lopen dat ze meer klachten krijgt.
Have fun morgen en ben benieuwd naar de foto's
