Juist dat.Nanna schreef:Als er handjes door kunnen is je tuin niet hermetisch afgeslotenNakisha schreef: handjes door het hek... Had ik dan mijn hond niet eens in mijn eigen hermetisch afgesloten tuin mogen hebben?En ja, als je een bijter hebt zul je moeten zorgen dat ie 100% veilig zit. Is het niet voor dat kind dan wel voor je hond.
Er paste daar een kind van zes door dat hek. Je maakt mij niet wijs dan er dan vice versa niet ook een pitbull door kan. Als je er een dergelijke krokodil op na wenst te houden wegens wat voor issues dan ook, dan hang je er maar een muilkorf om.
Heb je een bijter hebt dan is het jouw verantwoordelijkheid om de veiligheid van je hond en van andere te garanderen. Houd in dat je een dichte omheining aan moet brengen waar jouw hond niet uit kan ontsnappen en geen mensen kan bijten door een reet van je afscheiding.
Doe je dat niet dan ben je aansprakelijk.