
Rodiburgers gaan redelijk, hoewel ze daar vaak flink incontinent van wordt. Vers hart en dergelijke gaat ze vrijwel altijd van kotsen, de laatste keer al 2 minuten na de maaltijd

Verder kan ze nauwelijks poepen als ze vers krijgt en daarom had ik er al olie ingedaan, bogena vachtolie en soms visolie.
Maargoed, al met al blijft ze zeer incontinent worden van vers terwijl ze bij brok gewoon 10 uur droog blijft. Na vers ligt er meestal binnen 2 uren een enorme plas op de mat waar ze op ligt. Nu heb ik een poos enurace anti-incontinentie pillen gegeven maar ik ga geen pillen voeren bij elke maaltijd van mijn hond, dat kan niet goed zijn bovenop pijnstillers. Bovendien kan ik de deur niet meer uit met die maaltijden want ik laat haar niet alleen met het risico dat ze weer uren in haar eigen plas ligt te piepen.
Voer ik 50% brok erdoor gaat het wel goed maar dat schijnt dus weer slecht te zijn.
Herkend iemand dit?