Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Nieuws uit de buurt

Nieuws over dierenleed.
Niet geschikt voor jonge kinderen.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Nieuws uit de buurt

Ongelezen bericht door Leonie. »

Inclusief nare foto's. Die zal nog eens een pakketje wegbrengen...

Man meerdere keren in buik gebeten bij worsteling met agressieve Amerikaanse bulldog

vrijdag 11 augustus 2017 | 10:52

Het wegbrengen van een pakketje is voor Yasin gistermiddag uitgedraaid op een drama. Nadat hij aanbelde bij het huis aan de Wittgensteinlaan waar hij moest zijn, stormde een agressieve hond op hem af.

De bulldog beet hem meerdere keren in zijn buik. 'Ik dacht: die hond mag mijn nek niet grijpen. Anders ben ik dood. Hij wilde eerst nog mijn zij pakken, maar dat is hem niet gelukt', vertelt hij.

'Ik wilde gewoon een pakketje afgeven, maar de hond sprong zo op me. Die wilde me aanpakken. Dat zag je aan hoe hij naar me toe kwam. Het enige wat ik dacht is: ik moet die hond kalmeren.'

Daarna volgde er een minutenlange worsteling met de hond. Agenten troffen Yasin zittend op de hond aan: 'De hond, een Amerikaanse bulldog, was nog steeds heel agressief, het slachtoffer had het beest bij zijn kop vast', zegt een woordvoerder. De agenten zelf zagen blijkbaar ook het gevaar van de doorgedraaide hond in: 'Ze zeiden tegen mij dat ik moest volhouden anders ging hij ons allemaal pakken', vertelt Yasin.

Yasin kon het nog vijf minuten volhouden, hondengeleiders hebben het beest uiteindelijk met een vangstok gevangen en in bedwang gehouden. 'De hond is uiteindelijk wel na die worsteling overleden', zegt de woordvoerder.

Yasin gaat aangifte doen, ook omdat hij al hele nare herinneringen heeft na een vergelijkbaar incident. Zijn dochtertje van vijf jaar oud is twee jaar geleden ook al door een agressieve hond werd aangevallen.

'Die hond en eigenaar waren toen nergens te bekennen. Dat gebeurde toen in Diemen maar ik kon geen aangifte doen omdat ik niet weet wie mijn dochter aanviel. Ik kijk al twee jaar naar haar littekens. Ik ga hier echt achteraan. Want dit is echt niet normaal.'

http://www.at5.nl/artikelen/171974/pakk ... og_in_west
Stapper
Zeer actief
Berichten: 1152
Lid geworden op: 23 aug 2015 20:22

Re: Nieuws uit de buurt

Ongelezen bericht door Stapper »

Jeetje...... ongelofelijk... weet niet wat ik moet schrijven. ...
Sandra&co

Re: Nieuws uit de buurt

Ongelezen bericht door Sandra&co »

alinelaila schreef:Waar is eigenlijk de eigenaar van de hond in dit verhaal? Of deed de hond de deur open?
Kijk het filmpje maar. De eigenaar(?) deed open en de hond kwam achter hem aan de deur uit gestormd ;) Hij stond dus nog in de voortuin of zo. Wat een pech ook, eerst z'n dochter en nou hij zelf. In ieder geval is die hond dood, die doet niets meer.
Gebruikersavatar
Leonie.
Zeer actief
Berichten: 6123
Lid geworden op: 23 feb 2012 11:15
Mijn ras(sen): Markiesje, Toller
Aantal honden: 2
Locatie: Texel

Re: Nieuws uit de buurt

Ongelezen bericht door Leonie. »

Heb het filmpje niet gekeken, ben niet zo goed met verwondingen aanschouwen. Maar ik vroeg me ook af wat de eigenaar deed en hoe hij überhaupt reageerde. Ook vreselijk voor hem natuurlijk, ook al was het een kutbeest.
Gebruikersavatar
fredje
Actief
Berichten: 236
Lid geworden op: 25 mei 2007 12:46
Aantal honden: 1
Locatie: klein moskou aan de lek

Re: Nieuws uit de buurt

Ongelezen bericht door fredje »

Is mijn grote angst,op mijn postronde heb ik ook zo,n schatje zitten.Wordt altijd net uitgelaten als ik daar ben,gelukkig wel aangelijnd.
Valt altijd uit,tijdens de gladheid glijdt die man weg,ik zag mezelf al een krantenkop worden,maar hij hield hem gelukkig nog.Gelukkig zijn de overige honden op mijn ronde wel leuk.
Joey.K
Zeer actief
Berichten: 1774
Lid geworden op: 07 mei 2011 07:49
Aantal honden: 0

Re: Nieuws uit de buurt

Ongelezen bericht door Joey.K »

Ppff schrik je je toch ook de tandjes.. geef die man groot gelijk dat hij erachter aan gaat qua aangifte .
Plaats reactie

Terug naar “Dier en Leed”