Ik denk dat sommige het echt gewoon niet door hebben.Nanna schreef:Ik geloof niet dat veel mensen nog doorhebben dat we met een levend wezen te maken hebben, dat lijdt.
Voor hen is het een magneet voor volgers. Een soort van cartoonfiguur. En al weten ze dat het hondje lijdt, geloof nog niet dat ze het ze bijster boeit. Had ie maar geen bulldog moeten worden.
Er traint hier iemand met een old EB kruising. Korte snuit en benauwd. Ze is razend enthousiast en wil agility oid doen. En ja de hond vind het ook leuk. Alleen met 15 graden al oververhitting symptomen. En gorgelen/knorren. Zegt schoonmoeder “dat doen die van ons (Bordeaux doggen en FB) allemaal, ze kunnen alles en ik hoor echt niks aparts”
